en cz de

Zimní příměstský tábor plný dobrodružství a her na sněhu

Zimní příměstský tábor plný dobrodružství a her na sněhu

Každodenní prázdninové dobrodružství s pestrým programem v Krušných horách a Českém Švýcarsku, s dětmi prožijme napínavá dobrodružství se spoustou zábavy a samozřejmě her. Podíváme se do jeskyně se stovkami rampouchů, vyzkoušíme si túru

na sněžnicích, i večerní program s večeří v iglú. Vše zakončí pohádkový karneval. Každý den je zajištěna doprava z těchto měst Ústí nad Labem, Chlumec, Krupka, Teplice, Libouchec, Děčín, Lovosice, Litoměřice (po domluvě i další) 

 

Termíny

25.2. - 3.3. 2019 Teplice

11.3. - 17.3.2019 Ústí nad Labem

18.2. - 24.2.2019 Děčín | Litoměřice

Pondělí

První den se sejdeme na domluveném místě srazu, to bude upřesněno v přihlášce, zde Vás přivítají přátelští instruktoři, kteří pro vás mají připravený opravdu bohatý program na celý prázdninový týden. A jelikož máme program nabitý, přesuneme se na Telnici, kde se vrhneme na zimní radovánky hned z rána. Začneme zábavnými hrami na seznámení jak s novým kolektivem, tak s kamarády instruktory. Prozkoumáme okolí našeho táborového areálu. A vytvoříme naší společnou sněhovou základnu!

Obědem, který na nás bude čekat v Chatě u vleku, načerpáme potřebné síly a po krátkém odpočinku si užijeme zábavné odpoledne! Instruktoři pro nás mají připravené speciální sněhové hry, u kterých se zasmějeme, ale i naučíme vzájemně si pomáhat a spolupracovat.

Úterý

Sáňkařské úterý! Druhý den prázdnin se zahřejeme nejednou hrou na sněhu.

Povíme si pár zajímavostí o Krušných horách a Českosaském Švýcarsku. Naše nové znalosti si hned upevníme a využijeme v následujícím zábavném programu.        

Obědem začneme druhou část dne, čeká nás sáňkařské odpoledne. Avšak nebude to ledajaké sáňkování.

Vydáme se na Děčínský Sněžník a připravena je pro Vás soutěž o nejrychlejší vlastnoručně vyrobený bob nebo třeba sjíždění na neobvyklých předmětech! A proto máte-li doma něco na čem jen tak někdo nebobuje, úterý je ten správný den nás s tím seznámit.  Jako třešničkou na dortu bude sjíždění nejvyšší stolové hory Děčínského Sněžníku po sáňkařské dráze k Vlčímu jezírku pod Sněžníkem.

Středa

Přelom našeho prázdninového programu bude v duchu soutěží a objevování nových zimních možností. Dopoledne se opět nasmějeme u zábavné sněhové hry. Pokračovat budeme seznámením se sněžnicemi. Zábavnou formou si vysvětlíme správnou chůzi na sněžnicích. Instruktoři pro vás mají připravené i sněžnicové štafetové závody.

            Po zaslouženém obědě čeká mladší dětí soutěž ve stavění Sněžných zámků. Na děti starší čeká dobrodružný výlet na sněžnicích po Krušných horách.

Náš program však nekončí, připravená je pro nás  tajůplná ,,Večeře v IGLŮ, s dárkem  pro každého odvážného účastníka. A zpěvem společné písničky zakončíme třetí den.

Čtvrtek

Čtvrtý den je pro nás připraven celodenní výlet do Ledového království v Saském Švýcarsku. K vidění bude například ledová jeskyně se stovkami rampouchů, mohutné skalní věže, brány, stěny a rokle. Cestu si zpříjemníme týmovou hrou „Hon za pokladem“. Velká hra ve, které si zopakujeme nově načerpané znalosti, které jsme se dosud naučili na táboře. K nalezení pokladu budeme potřebovat i naše sportovní dovednosti a v neposlední řadě bude záležet i na vaší spolupráci s kamarády. Heslo čtvrtého dne tedy bude „Táhneme za jeden provaz“. 

Pátek

Poslední den si užijeme ve zpestření masek. Dopoledne si povíme o Horské službě a hned v zápětí si zahrajeme hru na Záchranářský horský tým.  Budeme vytvářet Sněhovou galerie nebo třeba společnými silami vytvoříme největšího a nejlegračnějšího sněhuláka.

            Po obědě se převlékneme do masek a čeká na nás zábavný program v podobě karnevalových soutěží vyhlášení nápadité masky, zhodnocení a zakončení celého programu. 

 

Na konci pětidenní série uspořádáme pro děti závody. 

Foto a video z proběhlých táborů bude ke stažení na profilu Rajče. Přísup bude zaslán po skončení tábora.

Půjčte si vybavení bez starostí, Vašim dětem zapůjčíme vybavení přímo na Telnici, kde si jej děti mohu i nechávat, případně vyměnit za jiné. Cena výpůjčky na tábory je Kč  120/den za dětský kompet

Cena

Cena tábora 1990 Kč 

Cena obsahuje: Proram dle rozpisu, obědy, realizaci závodů a karnevalu, večeři v iglů, pojištění ck proti úpadku.


Cena neobsahuje: Dopravu dětí, platí se při nástupu        

      

 

Termíny jarních prázdnin 2019

TermínOkres, Obvod 
11.3. - 17.3.2019Ústí nad LabemREZERVACE

    18.2. - 24.2.2019

 Děčín, Litoměřice

REZERVACE

25.2. - 3.3. 2019TepliceREZERVACE
webdnes.cz
®2008