en cz de

Zimní příměstský tábor s lyžováním

Zimní příměstský tábor s lyžováním

Každý den dopoledne se věnujeme lyžování a to jak začátečníkům, tak také pokročilým lyžařům a odpoledne pak děti čeká pestrý program v Krušných horách a Českém Švýcarsku, s dětmi prožijeme napínavá dobrodružství se spoustou zábavy a samozřejmě her. Podíváme se do jeskyně se stovkami rampouchů, vyzkoušíme si túru

na sněžnicích, i večerní program s večeří v iglú. Vše zakončí lyžařské závody a pohádkový karneval. Každý den je zajištěna doprava z těchto měst Ústí nad Labem, Chlumec, Krupka, Teplice, Libouchec, Děčín, Lovosice, Litoměřice (po domluvě i další) 

 

Termíny

25.2. - 3.3. 2019 Teplice

11.3. - 17.3.2019 Ústí nad Labem

18.2. - 24.2.2019 Děčín | Litoměřice

 

  • Lyžařské středisko Telnice -Příměstský tábor
  • Pro děti je připravený bohatý program v podobě sportování, zdokonalování lyžařských technik, poznávání nových kamarádů a to vše zábavnou formou
  • ,,Kdo si hraje nezlobí!,, Přijeďte si s námi užít každý kousek z prázdnin a něco nového se naučit
  • Jsme připraveni na jakékoliv sněžné podmínky a věkové kategorie
  • Naším hlavním cílem je zprostředkovat vašim dětem nezapomenutelné sněhové zážitky J

Pondělí

Každý den ráno se společně budeme scházet na domluveném místě srazu dle domluvy. Hned první den začneme zábavnými hrami na seznámení jak s novým kolektivem, tak s kamarády instruktory. Zkontrolujeme naši výzbroj a výstroj na lyže. Povíme si o Desateru FIS = pravidlech chování lyžaře na sjezdovce!

Rozcvičíme se a hurá na sjezdovku.

            První den na lyžích se rozřadíme do skupin, seznámíme se s terénem a vyzkoušíme základní lyžařské dovednosti.

            Obědem, který na nás bude čekat v Chatě u vleku načerpáme potřebné síly  vrhnout se na zábavné odpoledne! Instruktoři pro nás mají připravené speciální sněhové hry a zimní soutěže.

Úterý

Druhý den začneme vesele a zahřejeme se nejednou hrou. Rituálně si opět zkontrolujeme lyžařskou výzbroj, výstroj a rozcvičíme se před nástupem na sjezdovku.

 V lyžařském dopoledni budeme s našimi instruktory v menších skupinách zdokonalovat naše lyžařské techniky.

 Posilníme se obědem a vyrazíme na procházku do nedalekého Adolfova, kde máme skvělé podmínky, pro speciální zimní hry u kterých užijeme spoustu legrace.

Středa

Přelom našeho prázdninového programu bude v duchu soutěží a objevování nových zimních možností. Nezapomeneme na zahřátí a rozcvičení před lyžováním.

    Třetí den na lyžích posuneme naše lyžařské dovednosti zas o krok výš a instruktoři nám jako každý den poskytnou individuální péči v menších skupinkách.

    Po zaslouženém obědě čeká mladší dětí soutěž ve stavění Sněžných zámků a seznámení se sněžnicemi. Na děti starší čeká dobrodružný výlet na sněžnicích po Krušných horách.

Náš program však nekončí, připravená je pro nás  tajůplná ,,Večeře v IGLŮ, s dárkem  pro každého odvážného účastníka. A zpěvem společné písničky zakončíme třetí den.

Čtvrtek

Sáňkařský čtvrtek! Čtvrtý den se opět vrhneme hned z rána na sjezdovku na které zautomatizujeme naše nové lyžařské dovednosti.

  Obědem začneme druhou část dne, čeká nás sáňkařské odpoledne. Avšak nebude to ledajaké sáňkování. Připravena je pro nás soutěž o nejrychlejší vlastnoručně vyrobený bob nebo třeba sjíždění na neobvyklých předmětech! 

Pátek

Pátý den si užijeme ve zpestření masek. Jako každý den provedeme kontrolu výzbroje a dnes i veselé, ale přesto bezpečné a funkční výstroje. Po rozcvičení nás čeká závěrečné lyžování spojené s lyžařským karnevalem. Podle potřeby doladíme poslední drobné chyby a vyzkoušíme si ne tak obvyklá lyžařská cvičení či menší lyžařský závody.

    Po obědě nás čeká zábavný program v podobě soutěží, vyhlášení nápadité masky a zhodnocení a zakončení celého programu.

 

Na konci pětidenní série uspořádáme pro děti závody. 

Foto a video z proběhlých táborů bude ke stažení na profilu Rajče. Přísup bude zaslán po skončení tábora.

Půjčte si vybavení bez starostí, Vašim dětem zapůjčíme vybavení přímo na Telnici, kde si jej děti mohu i nechávat, případně vyměnit za jiné. Cena výpůjčky na tábory je Kč  120/den za dětský kompet

Cena

Cena tábora 2890 Kč 

Cena obsahuje: Program dle rozpisu, obědy, výuku lyžování, permanentku do areálu dětských lyžařských vleků, realizaci závodů a karnevalu, pojištění CK proti úpadku.


Cena neobsahuje: Dopravu dětí, platí se při nástupu                      

 

Termíny jarních prázdnin 2018

TermínOkres, Obvod 
5.3. – 9.3.2018Ústí nad Labem 

    12.2. – 16.2.2018

 Děčín, Litoměřice

 

19.2. – 23.2.2018Teplice 

 

 

webdnes.cz
®2008