en cz de

Zimní pobytový tábor s lyžováním

Zimní pobytový tábor s lyžováním

Každý den dopoledne se věnujeme lyžování a to jak začátečníkům, tak také pokročilým lyžařům a odpoledne pak děti čeká pestrý program v Krušných horách a Českém Švýcarsku, s dětmi prožijme napínavá dobrodružství se spoustou zábavy a samozřejmě her. Podíváme se do jeskyně se stovkami rampouchů, vyzkoušíme si túru

na sněžnicích, i večerní program s večeří v iglú. Vše zakončí lyžařské závody a pohádkový karneval. Na večer je pak připraven každý den program plný her jak v chatě, tak v přírodě.

 

Termíny

25.2. - 3.3. 2019 Teplice

11.3. - 17.3.2019 Ústí nad Labem

18.2. - 24.2.2019 Děčín | Litoměřice

 

  • Lyžařské středisko Telnice -Pobytový tábor
  • Pro děti je připravený bohatý program v podobě sportování, zdokonalování lyžařských technik, poznávání nových kamarádů a to vše zábavnou formou
  • ,,Kdo si hraje nezlobí!,, Přijeďte si s námi užít každý kousek z prázdnin a něco nového se naučit
  • Jsme připraveni na jakékoliv sněžné podmínky a věkové kategorie
  • Naším hlavním cílem je zprostředkovat vašim dětem nezapomenutelné sněhové zážitky 

Pondělí

První den se sejdeme na domluveném místě srazu, to bude upřesněno v přihlášce, zde Vás přivítají přátelští instruktoři, kteří pro vás mají připravený opravdu bohatý program na celý prázdninový týden. A jelikož máme program nabitý, přesuneme se na Telnici, kde se vrhneme na zimní radovánky hned po ubytování horské chatě U Vleku. První den začneme zábavnými hrami na seznámení jak s novým kolektivem, tak s kamarády instruktory. Zkontrolujeme naši výzbroj a výstroj na lyže. Povíme si o Desateru FIS = pravidlech chování lyžaře na sjezdovce!

Rozcvičíme se a hurá na sjezdovku.

            První den na lyžích se rozřadíme do skupin, seznámíme se s terénem a vyzkoušíme základní lyžařské dovednosti.

            Obědem, který na nás bude čekat v Chatě u vleku, načerpáme potřebné síly se vrhnout na zábavné odpoledne! Instruktoři pro nás mají připravené speciální sněhové hry a zimní soutěže. Večer si společně projdeme „stezku světel“ 

Úterý

Druhý den začneme vesele a zahřejeme se nejednou hrou. Rituálně si opět zkontrolujeme lyžařskou výzbroj, výstroj a rozcvičíme se před nástupem na sjezdovku.

            V lyžařském dopoledni budeme s našimi instruktory v menších skupinách zdokonalovat naše lyžařské techniky.

            Posilníme se obědem a vyrazíme na procházku nedalekého Adolfova, kde máme skvělé podmínky, pro speciální zimní hry u kterých užijeme spoustu legrace.

Středa

Přelom našeho prázdninového programu bude v duchu soutěží a objevování nových zimních možností. Nezapomeneme na zahřátí a rozcvičení před lyžováním.

            Třetí den na lyžích posuneme naše lyžařské dovednosti zas o krok výš a instruktoři nám jako každý den poskytnou individuální péči v menších skupinkách.

            Po zaslouženém obědě čeká mladší dětí soutěž ve stavění Sněžných zámků a seznámení se sněžnicemi. Na děti starší čeká dobrodružný výlet na sněžnicích po Krušných horách.

Náš program však nekončí, připravená je pro nás  tajůplná ,,Večeře v IGLŮ, s dárkem  pro každého odvážného účastníka. A zpěvem společné písničky zakončíme třetí den.

Čtvrtek

Sáňkařský čtvrtek! Čtvrtý den se opět vrhneme hned z rána na sjezdovku na které zautomatizujeme naše nové lyžařské dovednosti.

            Obědě začneme druhou část dne, čeká nás sáňkařské odpoledne. Avšak nebude to ledajaké sáňkování. Připravena je pro nás soutěž o nejrychlejší vlastnoručně vyrobený bob nebo třeba sjíždění na neobvyklých předmětech! 

Pátek

Pátý den si užijeme ve zpestření masek. Jako každý den provede kontrolu výzbroje a dnes i veselé, ale přesto bezpečné a funkční výstroje. Po rozcvičení nás čeká závěrečné lyžování spojené s lyžařským karnevalem. Podle potřeby doladíme poslední drobné chyby a vyzkoušíme si né tak obvyklá lyžařská cvičení či menší lyžařský závody.

            Po obědě nás čeká zábavný program v podobě soutěží, vyhlášení nápadité masky a zhodnocení a zakončení celého programu. Po té už zbývá jen cesta domů na domluvené místo srazu

Na konci pětidenní série uspořádáme pro děti závody. 

Foto a video z proběhlých táborů bude ke stažení na profilu Rajče. Přísup bude zaslán po skončení tábora.

Půjčte si vybavení bez starostí, Vašim dětem zapůjčíme vybavení přímo na Telnici, kde si jej děti mohu i nechávat, případně vyměnit za jiné. Cena výpůjčky na tábory je Kč  120/den za dětský kompet


Cena

Cena tábora 4690 Kč 

Cena obsahuje: Proram dle rozpisu, ubytování s plnou penzí a nápoji, výuku lyžování, permanentky na vleky v areálu dětských lyžařských vleků (provázkový lyžařský vlek a vleky "meva"), realizaci závodů a karnevalu, večeři v iglů, pojištění ck proti úpadku.


Cena neobsahuje: Dopravu dětí (možnost vlastní dopravy), platí se při nástupu (doprava z Prahy a zpět 400Kč)                      

 

 

Termíny jarních prázdnin 2019

TermínOkres, Obvod 
11.3. - 17.3.2019Ústí nad LabemREZERVOVAT

 18.2. - 24.2.2019

 Děčín, Litoměřice

REZERVOVAT

25.2. - 3.3. 2019TepliceREZERVOVAT
webdnes.cz
®2008