en cz de

Adventure Club

Přihlášení // Registrace

Pobřeží jižní Anglie - Brighton - jazykový poznávací zájezd pro školní skupiny

Pobřeží jižní Anglie - Brighton - jazykový poznávací zájezd pro školní skupiny

JIŽNÍ ANGLIE  v oblasti známých bílých útesů a pláží s bohatou historií, program a výuka probíhá ve městě Brighton, během zájezdu dále navštívíte historické centrum Britské metropole – Londýna, s jeho známými památkami, útesy Seven Sisters, námořní muzeum v Portsmouth, kde kotví loď HMS Victory  nebo třeba vyhlášené zábavní molo Brighton Pier

Program zájezdu

 

1.DEN: ODJEZD DO VELKÉ BRITÁNIE Odjezd od budovy školy v odpoledních hodinách. Noční přejezd autobusem přes Německo, Belgii, Francii.


2. DEN: Ranní plavba trajektem do přístavu Dover nebo průjezd tunelem po kanálem La Manche. odjezd do Londýna, centrum Londýna se všemi známými pamětihodnostmi věž Big Ben, budovy westminsterského Parlamentu, opatství Westminster Abbey, proslulá náměstí Trafalgar Square a Piccadilly Circus, vládní ulice Whitehall se sídlem premiéra v Downing Street, královskou rezidenci – Buckingham palace

Odpoledne: National Gallery, osud na Leicester Square, Soho, China Town, Covent Garden s mnoha amatérskými uměleckými spolky a pouličními umělci, určkitě si nenenchte ujít také London Transport Museum  a dále pak přes Golden, Jubilee Bridge dojdeme k jedné z největších moderních atrakcí, k London Eye – projížďka na obřím kole , s nádherným výhledem do širokého okolí. Přejezd do Brightonu, setkání s rodinami, ubytování, večeře, nocleh.


3. DEN: DOPOLEDNÍ VÝUKA, BEACHY HEAD, PEVENSEY CASTLE Po snídani výuka 9 – 12 h.

Odpoledne: trek na překrásné křídové útesy Beachy Head, které nechybí snad na žádné pohlednici jižní Anglie, příklad pás křídových útesů známý jako Seven Sisters, procházka po pláži v Birling Gap. Dále navštívíme rozvaliny Pevensey Castle, kde je dochováno římské opevnění i zbytky normanského hradu. Návrat do rodin, večeře a nocleh.

 

4. DEN: DOPOLEDNÍ VÝUKA, Po snídani výuka v místní škole 9 – 12h.

Odpoledne město Portsmouth je hlavně díky námořnímu muzeu, kde kotví loď HMS Victory, se kterou zvítězil admirál Nelson v bitvě u mysu Trafalgar, tuto loď a případně i další si prohlédneme. Vyhlídka ze Spinnaker Tower, nově postavené vyhlídkové věže ve tvaru plachty, ze které je vidět i ostrov Wight. Po návratu do rodin večeře a nocleh.

5. DEN: DOPOLEDNÍ VÝUKA, BRIGHTON Po snídani výuka 9 - 12. h

Odpoledne: program v Brightonu zahájíme výletem na pláži, navštívíme známe mořské akvárium Sealife Centre dále se podíváme na vyhlášené zábavní molo Brighton Pier a v podvečer odjedeme na trajekt do přístavu Dover. Noční trajekt do francouzského přístavu Calais.

6. DEN: NÁVRAT DO ČR Návrat do České republiky přes Belgii a Německo s předepsanými zastávkami. Příjezd do ČR v odpoledních hodinách.

Cena zahrnuje

3x nebo 4x ubytování v hostitelských rodinách včetně celodenní
stravy (oběd formou balíčku) • 9 hodin výuky anglického jazyka včetně vstupního testu
a diplomu (3 skupiny, vyučující s kvalifikací EFL) • dopravu luxusním busem splňujícím požadavky DEKRA (WC, video/DVD, bufet) • přepravu přes kanál La Manche ( obousměrně
Eurotunnel, nebo trajekt) • každodenní dopravu studentů k místu srazu hostitelskou
rodinou • pojištění léčebných výloh v rozsahu Pojišťovny Generali, a.s.
(do výše 3 mil. Kč) • pojištění proti úpadku CK. • průvodce cestovní kanceláře po celou dobu pobytu, informační materiály • na 10 studentů 1 místo zdarma pro pedagogický dozor • přistavení autobusu k Vaší škole do jakékoliv vzdálenosti
bezplatně (platí pro skupiny minimálně 15 studentů)

webdnes.cz
®2008