en cz de

Adventure Club

Přihlášení // Registrace

Mnichov - jazykový poznávací zájezd pro školy

Mnichov - jazykový poznávací zájezd pro školy

Mnichov – Bavorská metropole, která je synonymem úspěchu, kulturního rozmachu, ale i bohaté historie a tradic, během programu navštívíme Garmisch – Paterkirchen legendární centrum zimních sportů pod nejvyšší horou Německa Zugspite, na kterou je možné vyjet nádhernou kabinovou lanovkou, návštěvnické centrum „Svět BMW” – unikátní přehlídka všech modelů koncernu nebo Paleontologického muzeum a Bavaria Filmstadt – slavné německého filmové studio.

1. den odjezd od školy do Německa, příjezd Rothenburg ab der Taub, prohlídka města, které si zanechalo středověký ráz, příjezd do Mnichova - ubytování.
 
2. den dopoledne: 9-12 hod - jazykovy test, rozděleni do skupin a výuka
odpoledne: Návštěva letiště Mnichov, okružní cesta 12km přes terminály, ranveje, hagáry. Návštěva olympijského stadionu a Olympijské věže.

3. den dopoledne: 9–12 hod - výuka
odpoledne: Výlet do Schleissheimu, prohlídka krásného zámku a návštěva leteckého muzea, návštěva zámku Nymphenburg
4. den dopoledne: 9–12 hod - výuka
odpoledne: Prohlídka historického centra Mnichova - Marienplatz, Nová radnice, dóm sv. P.Marie, Rezidenční palác, Vítězná brána z napoleonských válek.
 
5. den dopoledne: Výlet do Günzburgu – Legoland nebo návštěvnické cnetum „Svět BMW” – unikátní přehlídka všech modelů koncernu.
odpoledne: Návštěva Paleontologického muzea, Bavaria Filmstadt – slavné německého filmové studio.
 
6. den dopoledne: Zastávka v Dachau, připomínka jednoho z prvních koncetnračních táborů, přejezd do Ingolstadtu. Prohlídka starého města Ingolstadt – kostel sv. Mořice, Bavorská zemská univerzita, Nová zámek a Stará radnice, prohlídka muzea Hraček, cestou zpět návštěva univerzitního města Regensburg, které má svou neopakovatelnou večerní atmosféru. Noční odjezd do ČR.
 
7. den dopoledne: Příjezd v brzkých raních hodinách do ČR

Možnosti alternativních fakultativních výletů:

Garmisch – Paterkirchen legendární centrum zimních sportů pod nejvyšší horou Německa - Zugspite, na kterou je možné vyjet nádhernou kabinovou lanovkou
 
 
Neuschwanstein Krásný, velmi romantický zámek na „stezce krále Ludvíka“ zámek je nejatraktivnější turistickou atrakcí, ale oblast může nabídnout i celou řadu dalších, hlavně přírodních krás. Ideální formou prohlídky je pěší výlet do okolí zámků
* Výlet je možné spojit s návštěvou Garmisch Paterkirchenu.
 
 
CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE: • 5x ubytování v zařízení hotelového typu max. 4 osoby na pokoji, stravování v režimu plné penze pro studenty i doprovázející pedagogy
• 9 hodin výuky anglického jazyka včetně vstupního testu
a diplomu (3 skupiny, vyučující s kvalifikací EFL) • dopravu luxusním busem splňujícím požadavky DEKRA (WC, video/DVD, bufet) • každodenní dopravu studentů k místu výuky • pojištění léčebných výloh v rozsahu Pojišťovny Generali a.s.
(do výše 3 mil. Kč) • pojištění proti úpadku CK. • průvodce cestovní kanceláře po celou dobu pobytu, informační materiály • na 10 studentů 1 místo zdarma pro pedagogický dozor • přistavení autobusu k Vaší škole do jakékoliv vzdálenosti
bezplatně (platí pro skupiny minimálně 15 studentů)
6. den příjezd ke škole v odpoledních, případně večerních

Tento zájezd nabízíme ve variantách celkové délky na pět, šest a sedm dní


v případě zájmu o tento zájezd nás prosím neváhejte kontaktovat


E mail: info@adventurecompany.cz  kontaktní telefon pro školní skupiny +420 474 774 017

webdnes.cz
®2008