en cz de

Adventure Club

Přihlášení // Registrace

Lyžařský kurz - Ráj lyžařů Sudelfeld

Skiparadies Sudefeld - středisko snů

Lyžařský areál mezi, jeden z největších lyžařských středisek v Německu Bayrischzell Oberaudorf je svými prostornými a bezpečnými svahy příhodný pro dětské skupiny. Dostatek komfortu  poskytují 3 sedačkové lanovky, 18 vleků a moderní zasněžovací systém. Široké a dobře upravované sjezdovky všech stupňů obtížnosti zaručí potěšení z lyžování. Příjemné útočiště nabízejí četní horských hostince, které nabízejí i možnost se občerstvit za přijatelné ceny.  Rozlehlé lyžařské středisko nabízí sjezdovky všech úrovní, kde si užijí jak začátečníci, tak ostřílení profíci. Ti nejmenší jist ocení dětské dobrodružné hřiště SchneeLeoLand.

NOVĚ JE TAKÉ MOŽNO VYUŽÍT SKIPAS V DALŠÍCH PĚTI LYŽAŘSKÝCH STŘEDISCÍCH Sudelfeld - Brauneck-Wegscheid - Spitzingsee-Tegernsee
Zahmer Kaiser/Tirol
 - Wallberg (Winterrodelbahn)

Horský hostel Bayrischzell-Sudelfeld

Příjemný Hostel s vstřícnou obsluhou se nachází 5 km od lázeňského města Bayrischzell  1200 m nad mořem. Lyžařský areál je dostupný během několika minut chůze. Hostel je ideálním výchozím bodem pro pěší turistiku a odměněn s jedinečným výhledem do údolí řeky.

 

 

Stravování

Ppolopenze nebo plná penze - snídaně: bohatá bufetová snídaně s výběrem teplých a studených nápojůo Oběd/večeře formou bufetu: obsahuje polévky, čerstvé saláty, hlavní jídla (vegetariánské nebo maso) a dezert.

 

 plná sezónavedlejší sezóna
 věk: do 16/do18věk: do 16/do18
5dní polopenze5390 / 6990 Kč5190 / 6390 Kč
5dnj plná penze5990 / 6490 Kč5790 / 6190 Kč

5dní polopenze/6dní ski pas

6790 / 7190 Kč6390 / 6990 Kč

Cena obsahuje:

Ubytování, stravu a Skipass dle zvolené varianty, dopravu do místa a zpět, transfery na lanovky, dále instruktor CK HROCH, tři instruktoři z Vaší školy, pitný režim, doplňkový program, uspořádání závodů, přednáška HS, pojištění CK proti úpadku.

 

rezervovat

webdnes.cz
®2008