en cz de

Adventure Club

Přihlášení // Registrace

Lyžařský kurz Kleinwalsertal - Vorarlbersko

Malé údolí vklíněné mezi horské masivy náleží Rakousku, ale po silnici je přístupné jen z Německa. Přírodní kulisu mu tvoří Allgäuské Alpy s nejvyšší horou Widderstein (2 536 m n. m.). Sjezdovky v celkové délce 56 km vedou nejčastěji z dvoutisícové výše a táhnou se přes hranice až k německému Oberstdorfu známeho střediska zimních sportů a také dějištěm slvného turné čtyř můstků. Skipas v údolí Kleinwalsertal zahrnuje celkem 6 lyžařských středisek, které je možné během pobytu navštivit

 

První vlek vyrostl v jednom ze středisek Kleinwalsertalu – Riezlernu – už v roce 1940. Od té doby se infrastruktura rozrostla na dnešních 25 vleků a lanovek a 56 km sjezdovek. Lyžařsky přístupné jsou svahy Walmendinger Horn (1 996 m), Ifen (2 030 m) a Fellhorn (2 037 m), jehož areálem lze na lyžích projet až do německého Oberstdorfu. Mezi středisky pendluje bezplatný skibus.

Ubytování – horská chata Bergengrün

Horská chata se nachází ve výšce  s 1400 m.n.m. uprostřed svěžích alpských luk. Z oken se nabízejí krásné výhledy na zasněžené údolí. Jedná se o klidnou oblast  v blízkosti horní stanice sedačkové lanovky Heuberg.

 

zařízení:

Satelitní TV, video, velká jídelna, malý obývací pokoj, party místnost, velká sluneční terasa, malé dětské hřiště, vyhřívaná lyžárna se sušičkou bot Stolní tenis.

Vybavení pokoje - společné pokoje s palandami, některé pokoje s umyvadlem, 2 velké umývárny, 7 WC.

 

 Ceny:

6-9 let

5350,-

10-18 let

5850,-

Varianta: 5 nocí na chatě a 5 dní na svahu


Cena obsahuje:

Ubytování 5 dní, plnou penzi, skipass an 5 dní, dopravu do místa a zpět, transfery na lanovky, dále instruktor CK HROCH, tři instruktoři z Vaší školy, pitný režim, doplňkový program, uspořádání závodů, přednáška HS, pojištění CK proti úpadku.

 

objednávka

Kontaktujte nás

telefon: +420 602 665 775

pavel@adventurecompany.cz

Sídlo firmy

Dlážděná 160

Dolní Zálezly, 403 01

 

 FB diskuse

 

 

 

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

webdnes.cz
®2008