en cz de

Adventure Club

Přihlášení // Registrace

Adaptační kurz - 6. třídy, 40 žáků - Český ráj

Adaptační kurz je zaměřen hlavně na prožitek a z toho důvodu jsou zde zařazeny atraktivní sportovní aktivity na každý den, tak aby většinou dopoledne byl prostor pro třídní učitele a jejich program a odpoledne aby probíhali sportovní aktivity a hry.

 

Program s psychology je zasazen do zajímavého prostředí zříceniny hradu Frýdštejn jeden den a do prostoru bývalé drábovny ve skalním městě druhý den. Obě tato místa mají neopakovatelnou atmosféru, obzvlášť večer, při osvětlení loučemi.

 

Po celou dobu kurzu je pro žáky připravena spousta her se zaměřením hlavně na vzájemnou spolupráci a komunikaci, jako doplněk hlavního programu. Stejně tak u časově náročnějších aktivit, jako je například lanové centrum rozdělíme skupinu podle tříd, tak aby jedna byla vždy na aktivitě a pro druhou jsou opět připraveny dobrodružné hry v přírodě.

 

Večerní náplní můžou být, táboráky, stezky odvahy a podobně. Jednou z večeří je opékané sele (+ saláty pro odpůrce masa).

Místo konání: Frýdštějn, Český ráj (oblast Malé Skály)

 

Cena: 3 300,-

 

V ceně:

Doprava, ubytování 4x, plná penze 4x (strava 5x denně) + 1x oběd navíc před odjezdem, pečené sele jako jedna z večeří, pitný režim, zajištění aktivit dle programu, vstup na hrad Frýdštejn, pojištění CK proti úpadku, instruktoři pro zajištění doplňkových aktivit a her nad rámec návrhu programu.

 

 

Návrh programu:

 

1. den

Příjezd, ubytování oběd, lanové centrum, program s psychology.

 

2. den

Program s psychology, výlet na Hruboskalské skalní město, skalní hrady, věže, rokle a strže, možnost koupání v Sedmihorkách. Dále možno navštívit naleziště granátů, zvonici s obrácenými zvony atd.

 

3. den

Vlastní program třídní učitelé, Fun survival (dobrodružný závod pro skupinky, plnění různých úkolů).

 

4.den

Rafting se zastávkou v Malé skále, výlet na skalní hrad, Panteon a rozhlednu. Večer pečené sele.

 

5.den

Vlastní program, sportovní hry nebo výlet na Drábské světničky, u Turnova. Oběd, odjezd domů.

webdnes.cz
®2008