en cz de

Adventure Club

Přihlášení // Registrace

Lyžařský kurz v oblasti Passo Tonale

Passo Tonale je oblíbeným lyžařským střediskem ležícím ve výšce 1 883m na úpatí ledovce Presena, v Brentských Dolomotech. Nachází se na severozápadním okraji Val di Sole, kde společně se sousedním areálem Ponte di Legno tvoří propojený komplex sjezdových tratí všech úrovní a stupňů obtížnosti. Pro nejnáročnější lyžaře je známá především trať ze sedla Paradiso, dlouhou 2500 m. Zajímavostí je, že přímo centrem Passo Tonale prochází hranice regionů Lombardie a Trentino. V oblasti apres-ski se Passo Tonale vyznačuje stejně skvělým servisem jako v oblasti sportovního vyžití - disponuje řadou klubů, restaurací, hospůdek a barů.

 

Dále je možné po dohodě navštívit lyžařská střediska v údolí Val di Sole: Madona di Campiglio, Monte Vigo, a Pieo.

 100% jistota sněhu od listopadu do května!!!Ubytování, Villa Serodine / Top Residence:

Ubytování ve dvou a více lůžkových pokojích vybavených vlastním sociálním zař., k dispozici je po celou dobu společenská místnost. Pokoje jsou v apartmánových domech, které se nachází přímo na sjezdovce, v centru Passo Tonale. Součástí je sušárna lyž. bot a oblečení, terasou.

 

U druhého objektu (Top Residence), patří k vybavení krytý bazén, sauna a tělocvična.

Cena od: 6 100Kč (5dní), 6 300Kč (6dní)

 

rezervace

 

Cena obsahuje:

6x ubytování s polopenzí přímo na dojezdu sjezdovek, Skipass dle zvolené varianty, doprava do místa a zpět, instruktor CK HROCH, tři instruktoři z  Vaší školy zdarma, pitný režim, doplňkový program, uspořádání závodů, přednáška HS, pojištění CK proti úpadku.

Termín lze domluvit individuálně.

 

zpět  |  instruktorské kurzy pro pedagogy

Kontaktujte nás

telefon: +420 602 665 775

pavel@adventurecompany.cz

Sídlo firmy

Dlážděná 160

Dolní Zálezly, 403 01

 

 FB diskuse

 

 

 

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

webdnes.cz
®2008