en cz de

Adventure Club

Přihlášení // Registrace

Časté dotazy

 

  • Nevyhovuje mi daný termín akce, je zde možnost ho přesunout?

Ano! Máme v rezervě náhradní termíny a určitě nejste sami, komu se náš termín nehodí. Rádi Vám vyjdeme vstříc, stačí nás kontaktovat.

 

 

  • Zařídíte nám úrazové pojištění?

 

Ano! Jelikož jsme cestovní kancelář, musíme mít smlouvu s pojišťovnou, která Vás po zadání Vašich základních osobních údajů ihned pojistí. Vše rádi zprostředkujeme.

 

 

  • Jak zaručíte naší bezpečnost při adrenalinových aktivitách?

 

Bezpečnost je pro nás na prvním místě. Aby zážitky, které si od nás odnesete, měly ten správný efekt, je nutné vše ve zdraví přežít. Proto jsou veškerá rizika stlačena na minimum dodržováním mezinárodních bezpečnostních standardů a přihlédnutím k  individuálním tělesným, zdravotním a jiným zvláštnostem našich klientů.

 

 

  • Chtěl bych něco netradičního a nemám konkrétní představu. Můžete mi pomoct?

 

Ano! Již po krátkém rozhovoru s Vámi můžeme nastínit typ programu, který potřebujete. Vyhodnotíme sadu základních kritérií při tvorbě programů, vytáhneme z rukávu pár es a uděláme maximum pro splnění Vašeho cíle.

 

 

  • Je nás hodně. Potřebuji program pro skupinu 270 lidí. Jste schopni toto zajistit?

 

Ano! Naše kapacitní možnosti jsou díky široké síti partnerů téměř neomezeny. Kvalitní a početnou personální základnu nám zajišťují studentské obory Rekreologie ve všech městech, tím pádem pro nás není problém uspořádat akce s kapacitou v řádech stovek lidí.

 

 

  • Jak je to s věkovým omezením při účasti na adrenalinových aktivitách? Mohou s námi i naše děti?

 

Kromě aktivit s vyšším stupněm rizika úrazu, kde je spodní hranice pevně stanovená, uplatňujeme individuální přístup k problému. Doporučujeme v tomto případě osobní komunikaci s námi, která zaručí, že si případně upravenou formu aktivit s Vámi užijí i Ti nejmenší. Každoročně pořádáme několikero školních akcí, jako jsou lyžařské výcviky, letní výlety atd., takže zkušenosti s prací s dětmi naši instruktoři mají.

 

 

  • Chtěla bych s vámi absolvovat náročnější putování drsnou krajinou, ale nemám vše potřebné oudoorové vybavení. Lze si u Vás zapůjčit výstroj a výzbroj?

 

Ano! Vyberte si z široké nabídky naší půjčovny. Pokud nenajdete, co potřebujete, kontaktujte nás, pomůžeme Vám při hledání. Je zde také možnost Vám poskytnout nové vybavení z prodejny na otestování. U každého našeho outdoor programu je seznam potřebného vybavení.

 

Napište nám své dotazy, rádi je zodpovíme! info@adventurecompany.cz

 


Kontaktujte nás

telefon: +420 602 665 775

pavel@adventurecompany.cz

Sídlo firmy

Dlážděná 160

Dolní Zálezly, 403 01

 

 FB diskuse

 

 

 

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

webdnes.cz
®2008