en cz de

Horolezecká škola pro děti i dospělé

Horolezecká škola je zaměřena zejména na výuku lezení , dále na rozvoj výkonnosti a techniky lezení  na skalách pro děti a dospělé. Pokud hledáte pro své děti atraktivní zájmový kroužek plný sportu a zábavy, tak horoškola je přesně to pravé. Děti se naučí základy jištění, lezení a navíc si budují kladný vztah k přírodě. Venku je krásné počasí a děti jsou v tělocvičně? V naší Horolezecké škole Adventure Company je to naopak. Při hezkém počasí trávíme veškerý čas venku! V dnešní době děti ztrácejí smysl pro obratnost, pohyblivost a rovnováhu, proto je v hodné dávat děti na kroužky podobného typu. Horolezecká škola Adventure Company je rozdělená na výuku lezení dětí a na výuku lezení dospělích.  Horoškola pro děti probíhá formou dětských kroužků a víkendových akcí. Horoškola pro dospělé je určena pro ty co chtějí  lézt, ale nemají partnera, lezou na stěně a na skálu/písek se bojí a nebo jen pro ty co se chtějí  systematicky  zdokonalovat a zvyšovat své výkony.

Odjíždíme vždy od outdoorové prodejny Adventure Base v Ústí nad Labem.

Horoškola pro děti

Horolezecká škola pro děti

Dětská horoškola je určena pro děti od 6 do 18 let. Děti se naučí zábavnou formou lézt a nic netušíc zlepšují svou techniku a sílu. V kroužku lezení se děti seznámí s historií lezení, zdravovědou a hlavně s lezením jako takovém-jištění, slaňování, vynášení cest a další. Splečeně se naučíme zacházet s jistícími pomůckami, které jsou na trhu a nebo vyprostit svého kamaráda, který si zahraje na zraněného. Pro děti jsme vypsali dva druhy kroužků - Lezení v týdnu a lezení o víkendu. 

Horolezecká škola pro dospělé

Nemáte s kým lézt? Bojíte se lézt na skalách? Nebo jen hledáte partu zábavných lidí? Připravili jsme Horoškolu pro dospělé, která vás naučí lézt. Přestaňte hledat partnera o pojeďte s námi. S náma si zaleze každý. Horolezectví je sport, při kterém vždy hrozí určitá mírá nebezpečí. Svým chováním musíme tuto míru nebezpečí předcházet a eliminovat na minimum. Termíny budou vypsány v týdnu a o víkendu. 

webdnes.cz
®2008