en cz de

Adventure Club

Přihlášení // Registrace

Itálie - 4 dny - adrenalin na jezeře Lago di Garda

Nabízíme nevšední zážitky v příjemné a sportovně založené lokalitě kolem italského jezera Lago di Garda. Centrum adrenalinových sportů je zde od roku 2000, aby přiblížilo zajímavé sporty jako windsurfing, skalní lezení, sjezdy na kolech nebo wakeboarding těm, kteří chtějí na své dovolené zažít něco více.

Program aktivit:

 

1.den

9:00 - climbing - Naučili jsme se bezpečně lézt na lehkých sportovních cestách v okolí krásné oblasti Nago  cca 15 km od Malcesine. Každý našel tu správnou cestu přímo na jeho fyzickou i duševní zdatnost.

 

13:30 - windsurfing - Lago di Garda je meccou windsurfařů. Každý rok se tady pořádá vyhlášený závod „King of the Lake". X-centrum má základnu na pláži ve vesničce Campagnola, kde odpoledne fouká teplý vítr z jihu (Ora), který je ideální pro windsurfové začátky. Teoretické i praktické rady a dohledy poskitli naši instruktoři.

 

20:00 - ochutnávka italských vín ve vyhlášené vinotéce v Malcesine - netřeba cokoliv dodávat, snad jen, že chuť kvalitních italských vín podpoří výběr italských sýrů a salámů servírovaný k vínům.

 

 

2.den

8:30 - sjezd na kolech z Tremalza - X-centrum shuttle bus nas vzal až do horského sedla 1650m n.mořem. Zbylých 200 výškových metrů jsme museli ještě vyšlápnout. Pak už ale následovalo krásných 30km sjezdu většinou po šotolinových cestách s nádhernými panoramaty. Někteří využili lesní stezky - technicky náročnější úsek v lese nebo sjezd po pevných zalitých kamenech

 

14:00 - windsurfing

 

 

3.den

9:00 - Ferrata + climbing - Lezení už jsme vyzkoušeli, takže víme, do čeho jdeme.  Instruktoři X-centra pro nás vybrali trek po úpatí hory, která se tyčí na Arcem - městu lezení zaslíbeném - až ke hradu.

 

16:00 - boat trip s testováním na wakeboardu či vodních lyžích, večeře v italské restauraci - Z Malcesine se vydáváme na projížďku motorovým člunem směrem na jih. Během výletu měl každý účastník možnost vyzkoušet si wakeboard, vodní lyže nebo obojí. byla to neskutečná legrace! :) Naši instruktoři poradili, jak spolehlivě vyjet z vody na první až pátý pokus a těm zdatnějším, jak přeskočit na wakeboardu obě vlny (véčko za člunem). Po cca 25ti kilometrech jízdy na nás čekalon poznání nové gardské vesničky. Vše pak bylo zakončeno v místní restauraci s velkým výběrem italských specialit.

 

 

4.den

Následoval volný výběr klienta z aktivit

každý dělal právě to, co ho během celého pobytu zaujalo nejvíce.

Kontaktujte nás

telefon: +420 602 665 775

info@adventurecompany.cz

Sídlo firmy

Dlážděná 160

Dolní Zálezly, 403 01

Adresa lyžařské školy

Harrachov 612, Harrachov

 

 FB diskuse

 

 

 

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

webdnes.cz
®2008