en cz de

Lyžařská škola Harachov

Snowboard | Carving | Telemark

Lyžařská škola Harrachov

Lyžařská škola Harrachov - AdventureCompany.cz nabízí profesionální výuku všech úrovní lyžařů od začátečníků až po výuku carvingu, freeride či telemarku. Orientuje se na všechny věkové skupiny, a to od Olíkovi lyžařské školičky pro nejmenší (od dvou let), výuky dospělých až po specializované kurzy carvingu, telmarku nebo třeba freestyle. V nabídce je individuální i skupinová výuka lyžování i snowboardingu, speciální nabídka platí také pro školní skupiny a kolektivy. 

lyžařská škola telnice
lyžařská škola telnice

Najdete nás v centru lyžařského střediska Harrachov, přímo na hlavní třídě a 50m od dětského lyžařského vleku. Naše adresa je Harrachov 611, Harrachov. Poskytneme potřebné komfortní zázemí nejen pro vás, ale především pro vaše děti. Výuka probíhá dle nejmodernějších trendů a metod výuky, které reflektují současný vývoj konstrukce carvingových lyží i jízdy na nich. Tato metodika se využívá v ČR i v alpských zemích.  Všichni instruktoři z našeho týmu mají osvědčení jak akreditované MŠMT, tak od různých profesionálních lyžařských asociací z ČR či ze zahraničí. Někteří z nás se dokonce účastní velkých světových akcí, jako jsou světové lyžařské kongresy a podobně. Škola samotná je členem profesní organizace Českého svazu lyžařských škol (ČSLŠ). Při výuce se snažíme o inviduální přístup, i při skupinové výuce platí, že maximální počet lidí ve skupině nepřekročí 6 osob na instruktora. 

Školu je  možné objednat porstřednictvím internetu kde získate automaticky slevu 10% nebo v kanceláři lyžařské školy. Díky výuce v lyžařské škole zabráníte tomu, abyste se vy nebo vaše děti naučili chybně lyžařské základy a vybudovali si tak špatné návyky, které se později jen těžko odstraňují. Díky zkušenostem našich instruktorů se během výuky nesetkáte s neustálým vytýkáním chyb, ale jen s potřebnými informacemi a ukázkami, díky nimž chybu sami přestanete dělat. Pro výuku dětí je také mnohem lepší, když se jim věnují profesionální instruktorky, které mají zvládnutou speciální metodiku a terminologii pro výuku dětí a většinou mají mnohem více trpělivosti při výuce než rodiče.  :o)

Lyžařská škola Harrachov - časté dotazy

dětská lyžařská škola telnice
dětská lyžařská škola telnice

Olíkova dětská lyžařská školka Harrachov

Při výuce lyžování dětí si uvědomujeme jejich základní potřebu Vašich ratolestí - zábava až na prvním místě!!! Pro nás je zásadní bezpečnost a dlouholeté zkušenosti s výukou dětí nám umožňují tyto 2 věci propojit. S lyžováním dětí máme zkušenosti už od roku 1997

Prázdninová lyžařská škola

Prázdninová lyžařská škola

Vaše děti mají Jarní prázdniny a Vy nemáte volno? 

Přesto mohou být Vaše děti na horách. V termínu jarních prázdnin Organizujeme prázdninovou lyžařskou školu v lyžařském středisku Telnice. Každý den vyzvedneme Vaše děti ráno v centru města a přijedeme s nimi zpět odpoledne děti absolvují celodenní zábavnou výuku lyžování a snowboardingu. 

Prázdninová lyžařská školka ADVENTURE JUNIOR umožní Vašim dětem strávit příjemný čas o prázdninách na horách a naučit se lyžovat, jezdit na snowboardu či telemark pod dohledem profesionálních instruktorů. Vaše ratolesti vyzvedneme v centru města na zastávce Skibusu nebo můžete přijet s celou rodinou a děti nám svěřit pouze na výuku. V každém případě o ně bude po celý den maximálně postaráno včetně oběda, který je zahrnut v ceně a děti tak střáví senzační jarní prázdniny i když Vy nemáte volno.

Skupinová výuka lyžování

Výuka sjezdového lyžování v malých a středně velkých skupinách je efektivní a díky našim metodám i velmi zábavný způsob, jak se naučit lyžovat. Lyžařský výcvik velkých skupin pak využívají například školní lyžařské kurzy.

výuka lyžování telnice
výuka lyžování telnice

Ski Akademie

Ski akademii organizuje lyžařská škola AdventureCompany.cz v lyžařském středisku Zadní telnice u Ústí nad Labem. Jedná se o pravidelné nezávodní lyžování pro děti a mládež. Naším cílem je umožnit Vašim dětem, aby prožily nezapomenutelné okamžiky na horách a hlavně dokonale zvládly co nejlépe techniku lyžování. Nesnažíme se dělat z dětí závodníky a nečekejte od nás také dril, známý z výkonnostního sportu, snažíme se, aby se děti lyžováním bavili, aby zvládly carving na upravené sjezdovce stejně jako jízdu v hlubokém sněhu a boulích. Abychom nikoho nebrzdili nebo naopak někdo neměl pocit, že nestačí, jsou děti rozdělení podle výkonnosti. Při trénincích využíváme moderní trendy výuky lyžování a zkušenosti, které jsme získali během mnoha let závodění, trénování ale i výuky lyžování v ČR i zahraničí.

Zárukou kvality a vysoké úrovně je účast významných domácích lektorů. Bez výhrady všichni jsou držiteli mnoha domácích i zahraničních licencí. Někteří lektoři se účastnili Světového kongresu InterSki 2003 ve švýcarské Crans Montaně a kongresu Interski 2007 v Jižní Koreji, jako členové Demoteamu ČR.

privátní výuka lyžování
privátní výuka lyžování

Privátní výuka

Privátní lekce lyžování pro ty náročnější. Nečekejte na skupinu a zdokonalujte se dle vlastních limitů. Individuální přístup instruktora zaručí velmi efektivní výuku. Díky moderním výukovým metodám očekávejte rychlé zlepšení Vašich dovedností. Průměrného začátečníka za 1 – 2 dny  proměníme v pokročilého lyžaře, který se za svůj  styl nemusí vůbec stydět. 

výuka carvingu Telnice
výuka carvingu Telnice

Výuka carvingu

Výuka carvingu je v poslední době žádanou službou. Carving se dostal do popředí zájmu každého moderního lyžaře. Jízda po hranách s maximálním náklonem do oblouku, dynamika a nebývalá elegance jízdy, to vše je carving. Zažijte nepopsatelné pocity z jízdy, rychlost a vzrušení.

Výuka snowboardingu Telnice
Výuka snowboardingu Telnice

Škola snowboardningu

Nebojte se objevovat nové věci. Snowboarding sice u nás už není nic nového, ale stále jsou všichni fošnaři a frykulíni v očích veřejnosti něčím exotickým. Poznejte maximálně uvolněný pohyb a vydovádějte se ve snowparku. Škola snowboardingu je určena všem od nejmenších až po dospělé potřeba je jen chuť učit se něco nového. Lyžařská a snowboardová škola AdventureCompany.cz nabízí výuku snowboardingu ve všední dny i o víkendu.  

Freestyle kurz

Pro zájemce o tak trochu jiné lyžování nebo snowboarding jsou připraveny kurzy freestyle, které probíhají ve snowparku, ale i ve volném terénu. Zkušený FS instruktor Vás seznámí se správnou technikou skoků, slidů a základních triků.

Kurz telemarku

Tento nejstarší a tradiční způsob lyžování zažívá obrovský návrat popularity. Staňte se na sjezdovce nepřehlédnutelnými a získávejte netradiční zážitky. Kombinace telemarku s carvingem je maximálně elegantní záležitost.

Kontaktujte nás

telefon: +420 602 665 775

info@adventurecompany.cz

Sídlo firmy

Dlážděná 160

Harrachov 611, 403 01

Adresa lyžařské školy

Harrachov 225, Harrachov

Harrachov lanovka na Rýžovišti

IČ 04437772

 

 FB diskuse

 

 

 

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

webdnes.cz
®2008