en cz de

Lyžařská škola Harachov

Snowboard | Carving | Telemark

Adventure Club

Přihlášení // Registrace

Olíkova dětská Lyžařská školka Harrachov

Olíkova dětská Lyžařská školka Harrachov - lyžování je zábava :)

výuka lyžování dětí Harrachov
Výuka lyžování dětí Harrachov

Při výuce lyžování dětí si uvědomujeme jejich základní potřebu Vašich ratolestí - zábava až na prvním místě!!! Pro nás je zásadní bezpečnost a dlouholeté zkušenosti s výukou dětí nám umožňují tyto 2 věci propojit. S lyžováním dětí máme zkušenosti už od roku 1997

Dětská lyžařská škola Harrachov
Dětská lyžařská škola Harrachov

Využívání speciální metodiky pro výuku dětí se i ti nejmenší zabaví a naučí správným lyžařským návykům. Děti jsou volně přeřazovány mezi jednotlivými skupinami podle svých dovedností tak, aby se neustále zlepšovaly. Děláme častější přestávky, kdy si odpočinou nebo hrají.

na svahu je se skupinkami vždy dostatek instruktorů, aby výuka probíhala plynule, a dětem vždy pomohli, když to potřebují.

Aprés Ski - Pro děti z naší lyžařské školy, i jejich rodiče pořádáme ve čtrvrtek závody, karneval a další zábavu na lyžích i bez nich

 

Výuka začátečníků probíhá ve svěle vybaveném Snowkidz parku, kde je k dispozici lyžařský pás. Jakmile to sněhové podmínky dovolí máme k dispozici pro pokročilé lyžaře i SNOWKIDZ Fun park, obojí pod patronací FIS. 

K dispozici máme 2 malé vleky v mírném svahu plném zábavných překážek. Hned vedle Kromě lyžařské školy provozujeme také půjčovnu a servis lyžařského vybavení. Sídlíme v lyžařském areálu Harrachov.


  • maximální počet: 3 - 5 dětí na instruktora
  • privátní výuka po konzultaci
  • výukové bloky: 10:00 - 12:00 a 14:00 - 16:00
  • určeno pro děti od 3 let (privátní výuka od 2 let)
 

!!! POZOR AKTUÁLNĚ PLATÍ SLEVA 15% SLEVA NA VŠECHNY OBKEDNÁVKY!!!

Slevy platí do smazání

Datum nebo termín uveďte do poznámky           REZERVOVAT
webdnes.cz
®2008