en cz de

Zimní Outdoor Aktivity

adrenalin | sporty v přírodě

Snowkite škola AdventureCompany

Naše kite kurzy - bezpečnost a zábava

Naše kurzy nabízíme v několika stupních ceny, intenzity a časové dotace výuky. Záleží na náročnosti, velikosti skupinek na kite komplet a na instruktora. Začínáme cenově zajímavým základním kurzem vedený ve čtveřicích, následuje intenzivní kurz, kde máte kite komplet do dovojice. Podobně laděné jsou 2 denní základní 3 denní intenzivní kurz a na vrcholu 2 denní VIP kurz (max. 2 svěřenci na 1 instruktora), kde dostanete maximální péči bez omezení. V nabídce je též individuální výuka.

Podmínky a ceny kite kurzů

typ kurzuhodinová dotacepočet procvičujících na jednoho instruktorapočet účastníků na jeden kite kompletminimální počet účastníků

cena/Kč

(rezervace)

1 denní základní74441 090 Kč
1 denní intenzivní74241 690 Kč
2 denní intenzivní14 22 690 Kč
2 denní   VIP152123 850 Kč

Individual

 11 3 200 Kč

V jednom termínu lze kombinovat klienty s různými typy kurzu.

1 denní základní kurz snowkitingu

Naše jednodenní lekce je pro ty za vás, kteří si chtějí snowkiting jen tak vyzkoušet nebo se s drakem seznámit natolik, že zatouží se dále zlepšovat. Upozorňujeme, že je to návykové! Snowkiting je ideálním mezistupněm v učení, pokud chcete na vodu.

1 denní intenzivní kurz snowkitingu

Jednodenní intenzivní lekce je pro náročnější jedince, kteří mají ambice využít všech možností, které nám kite nabízí. Individuální přístup instruktora vás přiblíží k hranicím vašich možností za poměrně krátkou dobu. Zvládnutí základů snowkitingu je výhodnou vstupenkou ke královně powerkitingových disciplín - Kiteboardingu. Je zde možnost využít metody videocoachingu.

2 denní základní kurz snowkitingu

Tento kurz je určen jak pro začátečníky, tak pro pokročilé kitery. Díky dostatku času a intenzitě výuky  jsou někteří naši žáci schopni jezdit během 1 dne a 2 den již zkoušejí první skoky, proto jsou 2 denní kurzy nejžádanějším zbožím. Pokročilý jezdec ocení zdokonalovací kurzy, jako jsou Freestyle chalenge nebo Speed rider.

2 denní intenzivní kurz snowkitingu

Dvoudenní intenzivní lekce zaručuje dosažení plynulé jízdy z důvodu dostatku času a vysoké intenzity výuky. Zvládnutí základů snowkitingu je výhodnou vstupenkou ke královně powerkitingových disciplín - Kiteboardingu. Využíváme metody videocoachingu.

2 denní VIP kurz snowkitingu

Náš VIP kurz je určen jak pro začátečníky, tak pro pokročilé kitery a je postaven tak, aby splnil požadavky těch nejnáročnějších klientů. Díky dostatku času a intenzitě výuky  jsou někteří naši žáci schopni jezdit během 1 dne a 2 den již zkoušejí první skoky, proto jsou 2 denní kurzy nejžádanějším zbožím. Pokročilý jezdec ocení zdokonalovací kurzy, jako jsou Freestyle chalenge nebo Speed rider.

Individuální výcvik snowkitingu

Tuto službu nabízíme těm nejnáročnějším klientům, kteří chtějí vytěžit maximum z času, který do výuky investují. Využití nejefektivnějších metod a 100% individuálního přístupu vám můžeme zaručit nejrychlejší možný progres a brzké dosažení vašich očekávání. Je jen na vás a na domluvě s instruktorem, jak intenzivní výuka bude. Díky metodám jako jsou videocoaching a grafické náčrty budete již druhý den bezpečně brázdit zasněžené pláně.

Kontaktujte nás

telefon: +420 602 665 775

info@adventurecompany.cz

Sídlo firmy

Dlážděná 160

Dolní Zálezly, 403 01

Adresa lyžařské školy

Harrachov 612, Harrachov

 

 FB diskuse

 

 

 

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

webdnes.cz
®2008