en cz de

Sportovní víkendy v Severních Čechách

Akce pro příznivce adrenalinových zážitků i pohodově stráveného víkendu. Užijte si víkend během, kterého vás budou čekat nejrůznější aktivity jako jsou ferraty, plavba lodí, objevování podzemí, turistika nebo cyklistika. Program na sebe bude navazovat a vy se nebudete muset vůbec o nic starat. Vašim úkolem bude jen přijet a užít si víkend se vším všudy na plný pecky tak, že o něm budete ještě dlouho vyprávět.

Sportovní víkend v Saském Švýcarsku

Nehezké továrny, monstrózní elektrárny a všude přítomné díry, tak takto kdysi dávno vypadalo chmurné pohraničí Severních Čech. Tato turisticky zapomenutá oblast Vás dnes překvapí svou rozmanitostí a aktivitami na které jen tak nezapomenete. Protáhněte pořádně své železné oře výletem na dokonalou vojenskou pevnost s hradem, která je největší pevností v Evropě, nebo užijte si super plavbu pískovcovým kaňonem řeky Labe.

Ztroskotali Vám plány s kamarády na víkend nebo jste žádné plány neměli, ale stejně se nechcete celý víkend věnovat gaučingu? Tak čtěte dál a třeba Vás to zvedne z toho proklatého gauče. Nasednete na osedlané železné oře a rozjedete se, samozřejmě s naší malou společností, do půvabné pískovcové skalní krajiny, posetou mnoha jeskyněmi, které jste nikdy neviděli a ani o nich neslyšeli. Společně prozkoumáme působivou pevnost Königstein a na závěr se nalodíme na lodě a poplujete půvabnou krajinou, která se pyšní svým největším pískovcovým kaňonem Evropy.  Říkáte si, „to není možné, že by se tohle všechno nacházelo na pohraničí severních Čech?“ Tato oblast opravdu není, to co bývala. Není šedivá, je krásně barevná, voňavá a záživná. Však přijeďte, jste vítáni.  

 

Termíny: 13.05 - 14.05.2017  10.06 - 11.06.2017

Sportovní víkend po pivovarech Šluknovska

 Chcete si o víkendu dobře zasportovat ještě se u toho skvělě pobavit? Vyražte s námi objevovat skrytá tajemství Šluknovského výběžku!

 

 Jestli jste pivaři a ještě k tomu sportujete, tak je tento program stvořený přímo pro Vás! Před námi je víkend plný ochutnávek známých i méně známých piv a pár najetých kilometrů v sedlech vašich kol. K tomu originální nocování a spousta legrace s Vašimi novými kamarády!

 

Termíny: 29.04. - 01.05.2017  06.05. - 08.05.2017

Sportovní víkend na Porta Bohemice

Oblast Polabí může být krásná, pokud děláte aktivity, které Vás baví. Voňavé vinice, hřejivé sluníčko, kouzelné památky i tajemné zákoutí. To všechno se dá prožít a zkouknout, v oblasti Polabí. Prožijte s námi víkend plný dobrodružství, na který jen tak nezapomenete. A který se Vám vryje do paměti.

 

Známe to všichni. Něco si naplánujeme a pak to z nějakého důvodu ztroskotá. Špatně naplánované aktivity, nebo kamarádi, kteří Vám aktivní víkend na poslední chvíli odřeknou? Tak to zkuste s námi. Poznáte nové lidi, kteří se třeba stanou Vašimi novými kamarády, a prožijete víkend, z kterého odjedete neodpočatí, ale za to nabití z nových zážitků a dojmů.  Poznáte místa, o kterých jste nevěděli, že existují nebo Vás třeba nenapadlo, že na těchto místech se dá prožít nějaké zvláštní dobrodružství.  Prozkoumejte s námi podzemní místa z dob minulých nebo pojeďte prožít dobrodružství na seekajacích. A k tomu všemu si pochutnejte na výborných vínech z místních vinic.

Tento víkend je naplánovaný tak, abyste nepromarnili ani vteřinu svého volného času a na který rádi budete jednou vzpomínat.

 

Termíny: 29.04. - 30.04.2017  27.05. - 28.05.2017

Sportovní víkend v největším pískovcovém kaňonu Evropy

V rozmezí jen pár kilometru v Labském kaňonu se nachází překrásná panenská příroda, která nabízí tajuplné jeskyně, skalní města, ale i technické památky a zajištěné i nezajištěné cesty.

Z této oblasti si člověk přinese jen ty nejkrásnější zážitky po boku nových přátel, se kterými se seznámíte na našem víkendu.

Když se řekne Českosaské Švýcarsko, tak každý si musí hned vybavit Pravčickou bránu, která leží v soutěskách a lidé tam proplouvají na lodičkách nebo nádherné skály, které lákají k prozkoumání. Ale o těchto místech náš víkend není. Provedeme Vás, ukážeme Vám místa, o kterých jste nevěděli, že vůbec existují. A až tento víkend bude na konci a Vy budete odcházet, tak věřte, že Vaše srdíčka budou plně uspokojené.

 

Termíny: 13.05 - 14.05.2017 

Sportovní víkend na Labi

Další víkend strávený doma na gauči?  Pojďte to s námi změnit! Užijte si víkend plný sportovních aktivit v krásném kaňonu řeky Labe.

 

Rádi objevujete nová a neznámá místa? Tak to je náš program přímo pro Vás! V blízkém okolí Labe je takovýchto míst nepočítaně a k tomu ještě skvělá parta pohodářů, jako jse vy sami.  Přijeďte za námi na víkend, na který budete ještě dlouho vzpomínat.

 

Termíny: 20.05 - 21.05.2017 

Sportovní víkend na Ploučnici

„Byl pozdní večer, první Máj,“ ne, nebojte, nemusíte být znalec české litratury, abyste si užili víkend  v pedálech v okolí Máchova jezera.

 

Máchův kraj, ale není jen Máchovo jezero a s ním spojené atrakce, ale i krásné okolí hradu Bezděz a Houska a dalších hradů a zřícenin. Ale především také kilometry cyklostezek, skal a to hlavní, česká Amazonka!

 

Termíny: 27.05 - 28.05.2017  10.06 - 11.06.2017

Sportovní víkend v Krušných horách

Krušné hory, dlouho zavrhované Vás překvapí svou nádherou. Prošlapeme je na kole, podíváme se pod povrch do starých štol, z vrcholků uvidíme jejích krásu a na lodi proplujeme jejich údolí.

 

Pokud chcete zakusit víkend, kdy se nemusíte o nic starat a přesto zažít spoustu zábavy, zážitků a adrenalinu je tento program přímo pro Vás. Okusíte krásy severních Čech, společně s lidmi, kteří to cítí stejně. Na kole prošlapeme krušnohorské stezky, kde si budete moci naplno vychutnat krásu a poklid zdejší přírody, jelikož Krušné hory rozhodně nepatří mezi cyklistické dálnice. Ve starých štolách na vlastní kůži pocítíte, jak se cítili horníci dobývající zde cín. Nejstarší provozovanou visutou a zároveň osobní lanovou dráhou v Česku se necháme i s kolem vyvézt na vrchol Komáří vížky, kde se v blízkosti stanice nachází Horský hotel Komáří vížka s vyhlídkovou restaurací. Za jasného počasí a dobré viditelnosti můžete z terasy dohlédnout až na vrcholky Krkonoš a jako na dlani vidět celé České středohoří. Mimochodem tato lanová dráha dlouhá 2.348m  je od roku 2013 chráněna jako kulturní památka České republiky. Na konci naší výpravy vyměníme cyklistické pedály, za pádla a vyplujeme na řeku Bílinu, kde si budete moci vychutnat vodáctví tak jako v dobách, kdy ještě řeky nebyly přeplněny zástupy dalších vodáků. Chuťové smysly Vám určitě uspokojí skvělé jídlo a pití z místního pivovaru. 

 

Termíny: 06.05 - 07.05.2017  03.06 - 04.06.2017

Sportovní víkend v Českém Švýcarsku

Víkend plný skvělé zábavy, krásných míst Českosaského Švýcarska a plného servisu? Také byste jej chtěli zažít? Tak neváhejte a přidejte se k nám!

 

Poznejte s námi známé i méně známé krásy Českého Švýcarska! Máme tady opravdu krásně.

 

Termíny: 20.05 - 21.05.2017  03.06 - 04.06.2017

webdnes.cz
®2008