obchod | půjčovna | servis
Snowboard | Carving | Telemark
adrenalin | sporty v přírodě
adrenalin | sporty v přírodě
Výlety na běžkách s instruktorem Vám přinášejí nejen profesionální vedení po nejkrásnějších tratích v regionu, návštěvu zajímavých a tajemných míst, ale také možnost vylepšení běžecké techniky a profesionální pomoc v nesnázích. V neposlední řadě vyjížďky také přinášejí možnost poznat nové lidi při skupinových výletech a příležitost navázat nová přátelství.
Krušnohorská lyžařská magistrála je dlouhá neuvěřitelných 242 km. Téměř po celé délce je udržovaná a mapuje kompletně masiv Krušných hor od Chebu až po Děčín. V okolí Telnice a Adolfova se nachází celá řada tras vhodných k jednodenním výletům. Charakter náhorní planiny typický pro Krušné hory předurčuje široké využití k běžeckému lyžování i pro začínající běžkaře. V případě vhodných sněhových podmínek organizujeme i výlety do Českosaského Švýcarska v okolí Děčínského sněžníku a Kyjovkého údolí
Instruktor se o Vás postará ve všech směrech. Seznámí Vás s mazáním lyží, ukáže vám ty nejlepší tratě, kde se zdokonalíte v technice běhu na lyžích a v neposlední řadě Vám ukáže ty nejlepší občerstvovací stanice a turistické zajímavosti v okolí.
Termíny výletů na běžkách (trasa bude upřesněna podle sněhových podmínek)
Půldenní tůra - 3 hodiny | ||
skupina (3-8) | 450 Kč | |
privátní výuka | 1 osoba: 990 Kč | |
2 osoby: 790 Kč | ||
Celodenní tůra - 6 hodin: | ||
skupina (3-8) | 790 Kč | |
privátní výuka | 1 osoba: 1590 Kč | |
2 osoby: 1290 Kč |
Skupinovou výuku běžeckého lyžování organizujeme každý víkend výce informací zde: kurzy běžeckého lyžování
Datum nebo termín uveďte do poznámky REZERVOVAT