en cz de

Výlety na sněžnicích

Chůze na sněžnicích umožňuje plynulý a přirozený pohyb na sněhu, a to dokonce i v hlubokém sněhu, kdy se chodec díky široké základně neboří. Kdo si to nevyzkouší, jen těžko uvěří, jak zábavná chůze na sněžnicích může být. Zažijete vzrušující pocit proniknutí do panenské krajiny, jakoby jste vkročili do 3D fotografie. Navíc se za doprovodu našich průvodců dostanete do míst, o kterých jste netušili, že vůbec existují. Prozkoumáte hluboké a strmé rokle, romantická zákoutí se zavátými potoky nebo vystoupíte na majestátní vrcholy, na které v zimě nevedou klasické cesty.

Můžete se vydat na výlet s naším instruktorem nebo si jen vypůjčit výbavu a vyrazit sami za dobrodružstvím. Dále organizujeme také noční výlety na sněžnicích, které mají neopakovatelnou atmosféru - čerstvý sníh osvětlený svitem měsíce a kolem dokola všude klid. Horký svařák nebo grog vám pak přijde jistě vhod.

Výpravy s instruktorem:

Krušné hory - půldenní výlet na sněžnice

Objevte na sněžnicích Krušné hory v okolí Adolfova a Komáří hůrky. Vnořte se  do romantické a neporušené zamrzlé krajiny. Brouzdáni se prachovým sněhem zemí nikoho přináší nepopsatelné pocity svobody.

 

Termíny

13. 1. 2018 | 3. 2. 2018 | 17. 2. 2018 | 17. 3. 2018  

České Švýcarsko - půldenní a celodenní výlety na sněžnicích

Poznejte místa uprostřed divočiny, jeskyně s bezpočtem rampouchů, které Vám budou připomínat křišťálové krápníky. Obdivujte skalní vyhlídky, ohromující ledopády, zasněžené skalní hrady, ale i tradiční památky jako je Pravčická brána netradičním pohledem.

 

Termíny výletů

 13. 1. 2018 | 3. 2. 2018 | 17. 2. 2018 | 17. 3. 2018 

Noc za polárním kruhem - túra na sněžnicích

Vychutnejte si krásu zimní panenské krajiny a poznejte ji tak, jak jste ji ještě nezažili. Náročné putování bude odměněno nezapomenutelnými chvílemi o samotě či po boku ostatních dobrodruhů. Zimní bivak v iglů je zážitek na celý život!.


Termíny výletu

 

Kontaktujte nás

telefon: +420 602 665 775

pavel@adventurecompany.cz

Sídlo firmy

Dlážděná 160

Dolní Zálezly, 403 01

 

 FB diskuse

 

 

 

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

webdnes.cz
®2008