en cz de

Zimní Outdoor Aktivity

adrenalin | sporty v přírodě

Výlety na sněžnicích

Chůze na sněžnicích umožňuje plynulý a přirozený pohyb na sněhu, a to dokonce i v hlubokém sněhu, kdy se chodec díky široké základně neboří. Kdo si to nevyzkouší, jen těžko uvěří, jak zábavná chůze na sněžnicích může být. Zažijete vzrušující pocit proniknutí do panenské krajiny, jakoby jste vkročili do 3D fotografie. Navíc se za doprovodu našich průvodců dostanete do míst, o kterých jste netušili, že vůbec existují. Prozkoumáte hluboké a strmé rokle, romantická zákoutí se zavátými potoky nebo vystoupíte na majestátní vrcholy, na které v zimě nevedou klasické cesty.

Můžete se vydat na výlet s naším instruktorem nebo si jen vypůjčit výbavu a vyrazit sami za dobrodružstvím. Dále organizujeme také noční výlety na sněžnicích, které mají neopakovatelnou atmosféru - čerstvý sníh osvětlený svitem měsíce a kolem dokola všude klid. Horký svařák nebo grog vám pak přijde jistě vhod.

Harrachov - večerní výlet na sněžnicích

Pěkné ubytování, přes den prima lyžování nebo jízda na prkně a večer wellnes. Může ještě něco vylepšit dojem z dovolené? Vezmeme Vás tam, kde se snoubí zimní romantika s dobrodružstvím.

 

Výlety na sněžnicích v okolí Harrachova
Výlety na sněžnicích Harrachov

Harrachov - Výlety na sněžnicích

Harrachov je krásným Krkonošským střediskem s bohatou historií a malebným okolím. Není asi třeba jej nějak hluboce představovat, Harrachov je známým lyžařským střediskem, ale nejsou to jen sjezdovky a skokanské můstky. Harrachov je ideálním výchozím místem k zimním túrám do hor.

Termíny:

Vyrážíme každý víkend, stačí si jen vybrat a domluvit trasu

Krušné hory - půldenní výlet na sněžnice

Objevte na sněžnicích Krušné hory v okolí Adolfova a Komáří hůrky. Vnořte se  do romantické a neporušené zamrzlé krajiny. Brouzdáni se prachovým sněhem zemí nikoho přináší nepopsatelné pocity svobody.

 

Termíny

8. 1. 2022 | 5. 2. 2022 | 12. 3. 2022  

České Švýcarsko - půldenní a celodenní výlety na sněžnicích

Poznejte místa uprostřed divočiny, jeskyně s bezpočtem rampouchů, které Vám budou připomínat křišťálové krápníky. Obdivujte skalní vyhlídky, ohromující ledopády, zasněžené skalní hrady, ale i tradiční památky jako je Pravčická brána netradičním pohledem.

 

Termíny výletů

 16. 1. 2022 | 6. 2. 2021 | 13. 3. 2022 

Noc za polárním kruhem - túra na sněžnicích

Vychutnejte si krásu zimní panenské krajiny a poznejte ji tak, jak jste ji ještě nezažili. Náročné putování bude odměněno nezapomenutelnými chvílemi o samotě či po boku ostatních dobrodruhů. Zimní bivak v iglů je zážitek na celý život!.


Termín výletu  12.2.2022

 

Kontaktujte nás

telefon: +420 602 665 775

info@adventurecompany.cz

Sídlo firmy

Dlážděná 160

Dolní Zálezly, 403 01

Adresa lyžařské školy

Harrachov 611, Harrachov

 

 FB diskuse

 

 

 

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

webdnes.cz
®2008