en cz de

Sportovní a dobrodružné tábory pro děti

Připravili jsme letní outdoorové tábory pro děti, které jsou plné her a nevšedních zážitků. Na žádném táboře si děti neužíjí více srandy a adrenalinu, než na našich horolezeckých a sportovních táborech. Čeká je jízda na raftech, terénní koloběžky, lezení ve skalách a na stěně, výroba keramiky a její přírodní vypalování, lanové překážky, slackline, táboráky a další. Samozřejmostí je poutavá celotáborová hra, která Vás v táhne do sebe a pustí až na konci tábora. O celý program tábore se starají licencovaní instruktoři a člen horské služby Harrachov. 

 

EXPEDICE COLORADO - Letní vodácký putovní tábor

Rodinu našich, již lety prověřených táborů, rozšiřujeme o dvě novinky z kategorie, dobrodružných sportů, tak jak je u nás již zvykem. Jednou z těchto novinek je také letní putovní vodácký tábor „Expedice Colorado“ Naším Colorádem bude řeka Ohře, v jejím horním toku a středním toku, od Lokte do Pernštejna. Dějem tábora se přeneseme do dob objevování neznámých končin a sjíždění neprobádaných řek. Během tábora si dědi užijí dosyta dobrodružství spojeného se sjížděním řeky, spaním ve stanu, osvojí si techniku rozdělávání ohně, jenu noc si také postavíme „nouzové přístřešky“ naučí se rozdělávat oheň, vařit bez nádobí a podobně. Během Tábora se také odehrává celotáborová „prospektorská hra“, při které si děti užijí spoustu legrace a dobrodružství, večery pak vyplní táboráky, stezky odvahy a podobně. Program tábora se odehrává vždy zhruba polovinu dne na řece a zbytek dne tvoří program plný her, úkolů a zábavy, ty se odehrávají jak po doplutí do cíle etapy, tak i během dne.

 

 

Termín: 14.7 – 20. 7. 2019   

 

PŘEŽITÍ - Letní dobrodružný tábor

Rodinu našich, již lety prověřených táborů, rozšiřujeme o dvě novinky z kategorie, dobrodružných sportů, tak jak je u nás již zvykem. Jednou z těchto novinek je také Tábor s tématem přežití na cestách a v divočině, náplní programu jsme velmi vzdáleni kurzům přežití s vojenskou tématikou, do programu tábora jsme naopak přenesli řadu zkušeností, z našich skutečných expedic do hor i divočiny. Základnu budeme mít na tábořišti v Českosaském Švýcarsku, ale přespávat budeme i ve skutečné divočině v improvizovaných přístřešcích a podobně. Nechceme a nepřipravujeme „drsný tábor“ ale naopak vzbudit v dětech zájem o cestování, dobrodružství a krásný vztah k přírodě, neznamená to ovšem, že by si děti neužívali adrenalinu na každém kroku . Osvojí si tak techniky , jak se zorientovat v terénu i bez pomůcek, rozdělat oheň bez sirek, nouzově přespat, pracovat s lanem i jak si v přírodě opatřit vodu a jídlo, v případě nouze. Zvládnou také ošetřit si rány poskytnout první pomoc kamarádům a v neposlední řadě se také děti naučí táhnout za jeden provaz, spolupracovat, když teče do bot a samozřejmě si užijí také spoustu zábavy i her, s jednou celotáborovou. 

21. 7. - 27.7. 2019

Tábor „pro nejmenší“
Tábor „pro nejmenší“

Příměstský tábor „pro nejmenší“ - Ústí nad Labem

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR „PRO NEJMENŠÍ“ JE VHODNÝM ŘEŠENÍM, JAK VYPLNIT VOLNÝ ČAS DĚTÍ. Připravili jsme pro děti opravdu pestrý program, plný her v přírodě v okolí Ústí nad Labem. Celý týden probíhá celotáborová hra „světem křížem krážem“ inspirovaná navštívenými místy a připravenými aktivitami

 

 

Termíny 8.7. – 12.7. 2019, 12.8. - 16.8. 2019

Příměstský horolezecký tábor
Příměstský horolezecký tábor

Příměstský horolezecký tábor - Ústí nad Labem

Příměstský horolezecký tábor je určen všem aktivním dětem, kterým chcete dopřát prázdninové dobrodružství, spojené s výukou skalního lezení a spoustou zábavy ve skalách i mimo ně. Naší velkou snahou je, aby si děti vytvořili silný vztah k trávení volného času v přírodě. Většinu času děti tráví skalním lezením a při nepřízni počasí lezení na umělé stěně, ale program je samozřejmě mnohem bohatší, doplněný o dobrodružné hry, slack line, lanové překážky a mnoho dalšího. 

 Příměstský horolezecký tábor pořádáme pro Ústecký kraj. 

 

Termín:

8.7. - 12.7. 2019

 

Příměstský všesportovní tábor
Příměstský všesportovní tábor

Příměstský Sportovní a adrenalinový tábor - Ústí nad Labem

Příměstský Sportovní a adrenalinový tábor je určen pro všechny děti, které  si chtějí pořádně užít léto, poznat nové kamarády, zažít legraci a mít nespočet nových dobrodružných vzpomínek.

 

Pro děti je připravený bohatý výběr z našich adrenalinových aktivit, jako jsou lanové překážky, lezení na skalách, jízda na raftech, slackline,  bungee running,  skákací boty, skupinová chůze na lyžích, putovní výlety, zábavné hry na rozvoj spolupráce, komunikace a strategického myšlení.

Termín 19.8. – 23.8. 2019

Příměstská prázdninová lyžařská škola

Vaše děti mají Jarní prázdniny a Vy nemáte volno? 

Přesto mohou být Vaše děti na horách. V termínu jarních prázdnin Organizujeme prázdninovou lyžařskou školu v lyžařském středisku Telnice. Každý den vyzvedneme Vaše děti ráno v centru města a přijedeme s nimi zpět odpoledne děti absolvují celodenní zábavnou výuku lyžování a snowboardingu. 

Prázdninová lyžařská školka ADVENTURE JUNIOR umožní Vašim dětem strávit příjemný čas o prázdninách na horách a naučit se lyžovat, jezdit na snowboardu či telemark pod dohledem profesionálních instruktorů. Vaše ratolesti vyzvedneme v centru města na zastávce Skibusu nebo můžete přijet s celou rodinou a děti nám svěřit pouze na výuku. V každém případě o ně bude po celý den maximálně postaráno včetně oběda, který je zahrnut v ceně a děti tak stráví senzační jarní prázdniny i když Vy nemáte volno.

 

Termíny

25.2. - 3.3. 2019 Teplice

11.3. - 17.3.2019 Ústí nad Labem

18.2. - 24.2.2019 Děčín | Litoměřice

 

Zimní tábor plný her a dobrodružství pro děti, které nechtějí lyžovat

Každodenní prázdninové dobrodružství s pestrým programem v Krušných horách a Českém Švýcarsku, s dětmi prožijme napínavá dobrodružství se spoustou zábavy a samozřejmě her. Podíváme se do jeskyně se stovkami rampouchů, vyzkoušíme si túru

na sněžnicích, i večerní program s večeří v iglú. Vše zakončí pohádkový karneval. Na večer je pak připraven každý den program plný her jak v chatě, tak v přírodě.

 

Termíny

25.2. - 3.3. 2019 Teplice

11.3. - 17.3.2019 Ústí nad Labem

18.2. - 24.2.2019 Děčín | Litoměřice

Zimní příměstský tábor s lyžováním

Každý den dopoledne se věnujeme lyžování a to jak začátečníkům, tak také pokročilým lyžařům a odpoledne pak děti čeká pestrý program v Krušných horách a Českém Švýcarsku, s dětmi prožijeme napínavá dobrodružství se spoustou zábavy a samozřejmě her. Podíváme se do jeskyně se stovkami rampouchů, vyzkoušíme si túru

na sněžnicích, i večerní program s večeří v iglú. Vše zakončí lyžařské závody a pohádkový karneval. Každý den je zajištěna doprava z těchto měst Ústí nad Labem, Chlumec, Krupka, Teplice, Libouchec, Děčín, Lovosice, Litoměřice (po domluvě i další) 

 

Termíny

25.2. - 3.3. 2019 Teplice

11.3. - 17.3.2019 Ústí nad Labem

18.2. - 24.2.2019 Děčín | Litoměřice

 

Zimní příměstský tábor plný dobrodružství a her na sněhu

Každodenní prázdninové dobrodružství s pestrým programem v Krušných horách a Českém Švýcarsku, s dětmi prožijme napínavá dobrodružství se spoustou zábavy a samozřejmě her. Podíváme se do jeskyně se stovkami rampouchů, vyzkoušíme si túru

na sněžnicích, i večerní program s večeří v iglú. Vše zakončí pohádkový karneval. Každý den je zajištěna doprava z těchto měst Ústí nad Labem, Chlumec, Krupka, Teplice, Libouchec, Děčín, Lovosice, Litoměřice (po domluvě i další) 

 

Termíny

25.2. - 3.3. 2019 Teplice

11.3. - 17.3.2019 Ústí nad Labem

18.2. - 24.2.2019 Děčín | Litoměřice

webdnes.cz
®2008