en cz de

Prázdninová lyžařská škola

Prázdninová lyžařská škola

Prázdninová lyžařská škola

Vaše děti mají Jarní prázdniny a Vy nemáte volno? 

Přesto mohou být Vaše děti na horách. V termínu jarních prázdnin Organizujeme prázdninovou lyžařskou školu v lyžařském středisku Telnice. Každý den vyzvedneme Vaše děti ráno v centru města a přijedeme s nimi zpět odpoledne děti absolvují celodenní zábavnou výuku lyžování a snowboardingu. 

Prázdninová lyžařská školka ADVENTURE JUNIOR umožní Vašim dětem strávit příjemný čas o prázdninách na horách a naučit se lyžovat, jezdit na snowboardu či telemark pod dohledem profesionálních instruktorů. Vaše ratolesti vyzvedneme v centru města na zastávce Skibusu nebo můžete přijet s celou rodinou a děti nám svěřit pouze na výuku. V každém případě o ně bude po celý den maximálně postaráno včetně oběda, který je zahrnut v ceně a děti tak střáví senzační jarní prázdniny i když Vy nemáte volno.

Prázdninová lyžařská a snowboardová škola je určena dětem ve věku od 3 do 15 let, děti jsou rozděleny podle věku a svých dovedností do skupin o maximálním počtu 7 dětí na jednoho instruktora. S výukou dětí i dospělých máme zkušenosti již patnáct let. Instruktoři z našeho týmu mají osvědčení jak akreditované MŠMT, tak i různých profesionálních lyžařských asociací v ČR i v zahraničí. Někteří z nás se dokonce účastní velkých světových akcí, jako jsou světové kongresy a podobně.

Při výuce se zásadně snažíme o co nejvíce individuální přístup. Děti jsou ve skupinách do maximálního počtu šesti žáků na jednoho instruktora, většinou je však tento počet ještě menší. Naším cílem je, aby instruktor byl s dětmi kamarád a děti si s ním výuku opravdu užily.  Rozsah - výuka lyžování a snovboardingu  je min. 5 hodin, ale samozřejmostí je prodloužení výuky dle potřeby. Při výuce využíváme celou řadu pomůcek, tak aby výuka byla co nejpestřejší a zároveň přinášela kýžený efekt. Dalším velkým pomocníkem při našich kurzech je  videocoaching - trénování s využitím videozáznamů, kdy děti v průběhu výuky natočíme a pak během pauzy na záběrech ukážeme chyby. Děti výborně reagují na to, když se vidí, a velmi rychle se posouvají dopředu.

Během zimy děti stráví spoustu času na horách ve společnosti kamarádů, se kterými se v lyžařské školce seznámí, a vytvoří si bohatý základ lyžařských či snowboardových dovedností a vztah k horám pro celý život.

Každé děcko obdrží upomínkové DVD s filmovým záznamem a fotografiemi. Na konci pětidenní série uspořádáme pro děti závody.

 

 

 Více o táborech  ZDE

 

 

 

Kontaktujte nás

telefon: +420 602 665 775

info@adventurecompany.cz

Sídlo firmy

Dlážděná 160

Harrachov 611, 403 01

Adresa lyžařské školy

Harrachov 225, Harrachov

Harrachov lanovka na Rýžovišti

IČ 04437772

 

 FB diskuse

 

 

 

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

webdnes.cz
®2008