en cz de

Nordic walking - komplexní program v Ústí nad Labem a okolí

Nordic walking - komplexní program v Ústí nad Labem a okolí

nordic walking kurzy
nordic walking kurzy

Máte chuť se hýbat, sportovat v přírodě, zlepšit si kondici a zbavit se přebytečných kil nebo se jen setkat s podobně naladěnými lidmi?

Nordic walking při správném provedení zapojuje 90% svalů. Díky tomu může mít tento sport celou řadu využití, od intenzivního výkonnostního tréninku, přes cestu k udržení nebo znovu nabytí fyzické kondice, v neposlední řadě také velmi účinný způsob redukce váhy.

Podívejte se na naši nabídku Nordic walking kurzů a aktivit

Nordic walking - Základní kurz pro začátečníky

Základní seznámení s tímto novým sportem obsahuje kratší teoretickou přednášku v terénu, při které se seznámíte se základní technikou a materiálem. Následuje praktický nácvik základních dovedností v různých typech terénu při střídání intenzity. Samozřejmostí je nepřetržitá konzultace s instruktorem. Maximální důraz klademe na individuální přístup a pohodovou atmosféru. Cílem kurz je naučit Vás správnou techniku, přiblížit Vám tento krásný sport, ale i ukázat Vám krásná a málo známá místa, která se nachází v okolí Ústí nad Labem. 

Více o tomto kurzu zde: Nordic walking - Základní kurz pro začátečníky

Rozšířený kurz pro začátečníky - Vím proč a co dělám

Seznamte se s nordic walkingem a se vším co obnáší hlouběji na kurzu Nordic Walking - Vím proč a co dělám. Profesionální instruktor Vám předá šíroke pemzum  zajímavých teoretických poznatků přímo v terénu, ty jsou samozřejmě ihned aplikovány v praxi metodou slyším, zkusím rozumím... Absolvujeme delší pestrý výlet osvojíte si všechny potřebné dovednosti a nudit se rozhodně nebudete.

Více o tomto kurzu zde: Rozšířený kurz pro začátečníky - Vím proč a co dělám

Fit For Fun

Zlepšete si fyzičku pod dohledem trenéra, formujte postavu nebo chcete redukovat svou váhu? Díky všestranné zátěži až 90% svalových skupin a zdravotním benefitům je Nordic Walking velmi vhodným sportem jak toho dosáhnout.  Programy Fit For Fun jsou zaměřeny na systematické sledování vašich cílů. Za tímto účelem Vám připravíme osobní tréninkový plán, pro určité časové období. V tomto období jste pod dohledem Vašeho trenéra.

Najdete zde Kondiční kurzy a Redukční kurzy

Více informací o kurzech nalezente zde: Fit For Fun

Kontaktujte nás

telefon: +420 602 665 775

info@adventurecompany.cz

Sídlo firmy

Dlážděná 160

Dolní Zálezly, 403 01

Adresa lyžařské školy

Harrachov 612, Harrachov

 

 FB diskuse

 

 

 

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

webdnes.cz
®2008