en cz de

Mobilní lanové centrum

Mobilní lanové centrum

Nízké i vysoké lanové překážky - prověří Vás!

Pokud svůj pohyb chcete opravdu hluboce prožívat, není nic jednoduššího, než navštívit naše lanové centrum. Něco jednoduššího ale přece jen existuje. Naše lanové centrum může navštívit Vás! Provozujeme unikátní mobilní lanové centrum. Lanové překážky Vás bezpečně vezmou do výšek, ze kterých se tají dech. Nechte se na chvíli vytrhnout z ochranného lůna matky země objevte kouzlo ptačí perspektivy. Navštívíme Vás kdekoli, ve Vaší škole, firmě nebo oblíbené lokalitě.

 

co nabízíme

 

Využíváme různých druhů lanových aktivit ke splnění Vašich přání. Může jít o klasickou adrenalinovou zábavu, nebo o součást širšího programu zaměřeného na zážitkové formy vzdělávání, rozvoje osobnosti a týmové spolupráce. Přijměte nové výzvy, překonejte svůj strach, pomožte příteli, spojte své síly a zažijte stav bez tíže! Instruktor vyškolený podle metodiky akreditované MŠMT ČR Vám ještě na zemi dá nezbytné instrukce o překonávání jednotlivých překážek a poučí Vás o zásadách bezpečnosti. Pokud Vás nebude jistit sám, naučí Vás, jak se bezpečně jistit sám. Výhodou mobilního "lanáče" je volba prostředí. Postavíme zázemí pro nízké i vysoké lanové aktivity kdekoli, kde jsou na to příhodné podmínky. Ideální jsou koruny stromů a skály, ale zajímavé jsou konstrukce mostů a městské prostředí. Všude se dají konstruovat lanovky, houpačky a další lanové překážky. Naše specialitka je létající kolo, na kterém lze bez problému přejet po laně nad hlubokou propastí. 

 

Bezpečnost | kvalita

Samozřejmostí je garance kvality. Veškeré překážky jsou konstruovány ve shodě s mezinárodně platnými standardy ACCT. Materiál prochází pravidelnou kontrolou mezi jednotlivými akcemi. Standardem je systém záložního jištění a vždy používáme karabiny s pojistkou. Používáme výhradně certifikovaný materiál a celotělové úvazky.

Pro skupiny

  • Program škola - seznamování, harmonizace vztahů, zlepšení komunikace, prevence šikany, prohlubování přátelství a důvěry. Zorganizujeme celou akci, nebo jí začleníme do vícedenního programu. Více v sekci školní programy.
  • Program team - postaven pro firmy, pracovní týmy a jiná uskupení. posílíme Vaše silné stránky a rozebereme ty slabé. Definování funkčních rolí v kolektivu, prohloubení důvěry a uvolnění atmosféry je základ pro efektivní fungování skupiny. Více v sekci teambuilding.
  • Program fun - Prolijeme Vaše tělo adrenalinem a nakazíme Vás euforií z překonávání překážek, které boří zákony fyziky. Nabídka zábavných akcí pro skupiny.

Kontaktujte nás

telefon: +420 602 665 775

info@adventurecompany.cz

Sídlo firmy

Dlážděná 160

Dolní Zálezly, 403 01

Adresa lyžařské školy

Harrachov 611, Harrachov

 

 FB diskuse

 

 

 

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

webdnes.cz
®2008