en cz de

Lyžařská škola

Lyžařská škola

Lyžařská škola Harrachov - AdventureCompany.cz nabízí profesionální výuku všech úrovní lyžařů od začátečníků až po výuku carvingu, freeride či telemarku. Orientuje se na všechny věkové skupiny, a to od Olíkovi lyžařské školičky pro nejmenší (od dvou let), výuky dospělých až po specializované kurzy carvingu, telmarku nebo třeba freestyle. V nabídce je individuální i skupinová výuka lyžování i snowboardingu, speciální nabídka platí také pro školní skupiny a kolektivy. 

lyžařská škola telnice
lyžařská škola telnice

Najdete nás v centru lyžařského střediska Harrachov, přímo na hlavní třídě a 50m od dětského lyžařského vleku. Naše adresa je Harrachov 611, Harrachov. Poskytneme potřebné komfortní zázemí nejen pro vás, ale především pro vaše děti. Výuka probíhá dle nejmodernějších trendů a metod výuky, které reflektují současný vývoj konstrukce carvingových lyží i jízdy na nich. Tato metodika se využívá v ČR i v alpských zemích.  Všichni instruktoři z našeho týmu mají osvědčení jak akreditované MŠMT, tak od různých profesionálních lyžařských asociací z ČR či ze zahraničí. Někteří z nás se dokonce účastní velkých světových akcí, jako jsou světové lyžařské kongresy a podobně. Škola samotná je členem profesní organizace Českého svazu lyžařských škol (ČSLŠ). Při výuce se snažíme o inviduální přístup, i při skupinové výuce platí, že maximální počet lidí ve skupině nepřekročí 6 osob na instruktora. 

Školu je  možné objednat porstřednictvím internetu kde získate automaticky slevu 10% nebo v kanceláři lyžařské školy. Díky výuce v lyžařské škole zabráníte tomu, abyste se vy nebo vaše děti naučili chybně lyžařské základy a vybudovali si tak špatné návyky, které se později jen těžko odstraňují. Díky zkušenostem našich instruktorů se během výuky nesetkáte s neustálým vytýkáním chyb, ale jen s potřebnými informacemi a ukázkami, díky nimž chybu sami přestanete dělat. Pro výuku dětí je také mnohem lepší, když se jim věnují profesionální instruktorky, které mají zvládnutou speciální metodiku a terminologii pro výuku dětí a většinou mají mnohem více trpělivosti při výuce než rodiče.  :o)

Lyžařská škola Harrachov - časté dotazy

Kontaktujte nás

telefon: +420 602 665 775

info@adventurecompany.cz

Sídlo firmy

Dlážděná 160

Dolní Zálezly, 403 01

Adresa lyžařské školy

Harrachov 611, Harrachov

 

 FB diskuse

 

 

 

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

webdnes.cz
®2008