en cz de

Dobijte El-Capitan - Horolezecký letní tábor

Dobijte El-Capitan - Horolezecký letní tábor

Horolezecký letní tábor
Horolezecký letní tábor

Dobrodružný letní horolezecký tábor pro děti, které chtějí zkusit skalní lezení nebo už lezou ve skalách či na umělé stěně. Tábor je inspirován lezením na jedné z nejtěžších „velkých“ stěn světa a nejvyšší stěnu Yosemitského parku El-Capitan Tábor se odehrává krásném prostředí Českosaského Švýcarska, ve skalním města Tisá a jeho okolí. Děti se můžou těšit na vysoké lanové překážky, lezení na pískovcových skalách, vyrábění keramiky a její přírodní vypalování, táboráky a další, velmi atraktivní je „objevování“ nepříliš známých pískovcových jeskyní. Jako dárek obdrží každé děcko čelovku.

Při organizaci tábora čerpáme z našich zkušeností, se kterými pořádáme horolezecké expedice a sportovní a poznávací zájezdy i kurzy, které naleznete na portálech www.World-Trek.cz a www.AktivniDovolena.cz. Klademe velký důraz na to, aby si děti během tábora vytvořili silný vztah k přírodě a sportům v přírodě.

 

Termín: 30.7. - 5.8. 2016

Tábor je určen pro horolezce od 6 do 18 let. Zažijí při něm spoustu nevšedních zážitků-lezení, slaňování, speleologie, zajímavé výlety, nízké i vysoké lanové překážky, výroba keramiky a její přírodní vypalování. Čeká je poutavá celotáborová hra o zajímavé ceny, aquapark, spousta zajímavých neotřelých her, koupání v blízkém rybníku, závěrečná diskotéka, táborák  i noční bojové hry pro odvážlivce.

Ubytovaní budeme v kempu Ostrov u Tisé, ležícím v překrásném prostředí pískovcových skal, které nám poskytují rozmanité prostředí pro spoustu zajímavých her. Ubytování v 4 lůžkových chatkách nebo stanech, dle volby. Strava 5x  denně + zajištěný pitný režim po celý den. Program zajišťují zkušení instruktoři s platnými licencemi.

Cena: 4 290,- Kč v chatkách nebo 3990,-- Kč ve stanech

Kod: 16908LT06A

V ceně: Ubytování, strava 5x denně, pitný režim po celý den, licencovaní instruktoři, celodenní dohled na Vaše děti, zapůjčení lezeckého vybavení, nízké i vysoké lanové překážky několikrát během tábora, Aquapark, zajímavé výlety, keramika, zapůjčení raftů, ceny a další.

Cena neobsahuje: Dopravu, pojištění dětí

Doprava zajištěná z Prahy a Ústí nad Labem

 

Hore zdar! 

Adventure Company

Pro více informací volejte: 474 774 000, 602 29 59 18 nebo email: info@adventurecompany.cz

 

 

webdnes.cz
®2008