en cz de

Ledové jeskyně.

Ledové jeskyně.

zimní jeskyně v Českosasském Švýcarsku
Výlet do zimní jeskyně v Českosasském Švýcarsku

Výpravy do jeskyní v zimě mají své neopakovatelné kouzlo, bohatá výzdoba rampouchů, Ledových jazyků a ledopádů si vás rychle podmaní. Protože jeskyně jsou často v nedostupném terénu, vypravujeme se k nim na sněžnicích. Zimní výpravy do jeskyní v sobě snoubí dobrodružství a podmanivou krásu. Musíme překonávat výškové stupně slaňováním, protáhnout se úzkými  chodbami, abychom mohli obdivovat ledovou krásu.

Fyzicky středně náročná výprava do jeskyní neklade na účastníky žádné speciální požadavky na horolezeckou techniku, je nutná běžná fyzická kondice a program není vhodný pro osoby trpící strachem ze stísněných prostor.

V Ceně programu je zahnuto všechno potřebné vybavení , horolezecký instruktor a průvodce,  Informační materiály, slevové poukazy partnerských organizací, fotodokumentace.

Praktické informace:

Nutná pevná obuv, staré zimní oblečení je možné, že dojde k jeho poškození, svačinu a pití na celý den. Sraz bude upřesněn dle výběru lokality, možno zajistit i svoz účastníků. Předpokládaný začátek je v 09.30 a program trvá přibližně 6 hodin.

 

Termíny

17.12.2017/ 18.2.2018

Cena Kč 1190/Os        Rezervovat

Věnujte dárkový poukaz
Věnujte dárkový poukaz

Kontaktujte nás

telefon: +420 474 774 000 - Letní aktivity a outdoorová půjčovna

mobil: +420 602 295 818 - Lyžařská škola a půjčovna lyží


info@adventurecompany.cz

Rooseveltova 2
Ústí nad Labem, 400 01

Parkování pro zákazníky

přímo před domem!!!

 FB diskuse

 

 

 

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

webdnes.cz
®2008