en cz de

Ski Akademie

výuka lyžování telnice
výuka lyžování telnice

Ski akademii organizuje lyžařská škola AdventureCompany.cz v lyžařském středisku Zadní telnice u Ústí nad Labem. Jedná se o pravidelné nezávodní lyžování pro děti a mládež. Naším cílem je umožnit Vašim dětem, aby prožily nezapomenutelné okamžiky na horách a hlavně dokonale zvládly co nejlépe techniku lyžování. Nesnažíme se dělat z dětí závodníky a nečekejte od nás také dril, známý z výkonnostního sportu, snažíme se, aby se děti lyžováním bavili, aby zvládly carving na upravené sjezdovce stejně jako jízdu v hlubokém sněhu a boulích. Abychom nikoho nebrzdili nebo naopak někdo neměl pocit, že nestačí, jsou děti rozdělení podle výkonnosti. Při trénincích využíváme moderní trendy výuky lyžování a zkušenosti, které jsme získali během mnoha let závodění, trénování ale i výuky lyžování v ČR i zahraničí.

Zárukou kvality a vysoké úrovně je účast významných domácích lektorů. Bez výhrady všichni jsou držiteli mnoha domácích i zahraničních licencí. Někteří lektoři se účastnili Světového kongresu InterSki 2003 ve švýcarské Crans Montaně a kongresu Interski 2007 v Jižní Koreji, jako členové Demoteamu ČR.

Náplní programu je:

Výuka lyžování a rozvíjení lyžařských dovedností,  jako je základní lyžování, carving, krátký oblouk jízda v hlubokém sněhu a náročných  podmínkách (boule, strmé svahy neupravené sjezdovky a podobně).

Videocoaching - rozbor videa během tréninku.

Trénink je jednou nebo dvakrát týdně dle Vašich možností.

Lyžařské výlety  o víkendu   3 – 4 víkendy do známých lyžařských středisek jako je Harrachov, Špindlerův mlýn apod. kdy děti platí pouze náklad na cestu a permanentku.

Jarní ledovcové soustředění.

Servisování lyží po trénincíh

Účastníci ski akademie si mohou nechávat všechno vybavení uschováno v objektu lyžařské školy, aby je nemuseli vozit každý den zpět

Kontaktujte nás

telefon: +420 602 665 775

info@adventurecompany.cz

Sídlo firmy

Dlážděná 160

Harrachov 611, 403 01

Adresa lyžařské školy

Harrachov 225, Harrachov

Harrachov lanovka na Rýžovišti

IČ 04437772

 

 FB diskuse

 

 

 

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

webdnes.cz
®2008