en cz de

Příměstská prázdninová lyžařská škola

Příměstská prázdninová lyžařská škola

Vaše děti mají Jarní prázdniny a Vy nemáte volno? 

Přesto mohou být Vaše děti na horách. V termínu jarních prázdnin Organizujeme prázdninovou lyžařskou školu v lyžařském středisku Telnice. Každý den vyzvedneme Vaše děti ráno v centru města a přijedeme s nimi zpět odpoledne děti absolvují celodenní zábavnou výuku lyžování a snowboardingu. 

Prázdninová lyžařská školka ADVENTURE JUNIOR umožní Vašim dětem strávit příjemný čas o prázdninách na horách a naučit se lyžovat, jezdit na snowboardu či telemark pod dohledem profesionálních instruktorů. Vaše ratolesti vyzvedneme v centru města na zastávce Skibusu nebo můžete přijet s celou rodinou a děti nám svěřit pouze na výuku. V každém případě o ně bude po celý den maximálně postaráno včetně oběda, který je zahrnut v ceně a děti tak střáví senzační jarní prázdniny i když Vy nemáte volno.

 

Termíny

19.2. - 23.2. 2018 Teplice

5.3. - 9.3.2018 Ústí nad Labem

12.2. - 16.2.2018 Děčín | Litoměřice

 

Prázdninová lyžařská a snowboardová škola je určena dětem ve věku od 3 do 15 let, děti jsou rozděleny podle věku a svých dovedností do skupin o maximálním počtu 7 dětí na jednoho instruktora. S výukou dětí i dospělých máme zkušenosti již patnáct let. Instruktoři z našeho týmu mají osvědčení jak akreditované MŠMT, tak i různých profesionálních lyžařských asociací v ČR i v zahraničí. Někteří z nás se dokonce účastní velkých světových akcí, jako jsou světové kongresy a podobně.

Při výuce se zásadně snažíme o co nejvíce individuální přístup. Děti jsou ve skupinách do maximálního počtu šesti žáků na jednoho instruktora, většinou je však tento počet ještě menší. Naším cílem je, aby instruktor byl s dětmi kamarád a děti si s ním výuku opravdu užily.  Rozsah - výuka lyžování a snovboardingu  je min. 5 hodin, ale samozřejmostí je prodloužení výuky dle potřeby. Při výuce využíváme celou řadu pomůcek, tak aby výuka byla co nejpestřejší a zároveň přinášela kýžený efekt. Dalším velkým pomocníkem při našich kurzech je  videocoaching - trénování s využitím videozáznamů, kdy děti v průběhu výuky natočíme a pak během pauzy na záběrech ukážeme chyby. Děti výborně reagují na to, když se vidí, a velmi rychle se posouvají dopředu.

Během zimy děti stráví spoustu času na horách ve společnosti kamarádů, se kterými se v lyžařské školce seznámí, a vytvoří si bohatý základ lyžařských či snowboardových dovedností a vztah k horám pro celý život.

Každé děcko obdrží upomínkové DVD s filmovým záznamem a fotografiemi. Na konci pětidenní série uspořádáme pro děti závody.

 

Dopravu autobusem nebo skibusem je možná z Děčína a Ústí nad Labem. Z okresů Teplice a Litoměřice organizujeme dopravu mikrobusy. Programu lze také využít individuální dopravu. 


Na dětské ozdravné rekreace přispívá řada zaměstnavatelů.


 prázdninová škola 1den3 dny5 dní
děti 3 - 15 let 890 Kč  1990 Kč  2890 Kč 

Ceny obsahují náklady na výuku, obědy, permanentky na vleky v areálu dětských lyžařských vleků. 

Cena neobsahuje náklady na dopravu, platí se při nástupu dětí.

Termíny jarních prázdnin 2017

TermínOkres, Obvod 
5.3. – 9.3.2018Ústí nad LabemREZERVOVAT

    12.2. – 16.2.2018

 Děčín, Litoměřice

REZERVOVAT
19.2. – 23.2.2018TepliceREZERVOVAT
webdnes.cz
®2008