en cz de

Zimní pobytový tábor s lyžováním

Zimní pobytový tábor s lyžováním

Každý den dopoledne se věnujeme lyžování a to jak začátečníkům, tak také pokročilým lyžařům a odpoledne pak děti čeká pestrý program v Krušných horách a Českém Švýcarsku, s dětmi prožijme napínavá dobrodružství se spoustou zábavy a samozřejmě her. Podíváme se do jeskyně se stovkami rampouchů, vyzkoušíme si túru

na sněžnicích, i večerní program s večeří v iglú. Vše zakončí lyžařské závody a pohádkový karneval. Na večer je pak připraven každý den program plný her jak v chatě, tak v přírodě.

 

Termíny

19.2. - 23.2. 2018 Teplice

5.3. - 9.3.2018 Ústí nad Labem

12.2. - 16.2.2018 Děčín | Litoměřice

 

  • Lyžařské středisko Telnice -Pobytový tábor
  • Pro děti je připravený bohatý program v podobě sportování, zdokonalování lyžařských technik, poznávání nových kamarádů a to vše zábavnou formou
  • ,,Kdo si hraje nezlobí!,, Přijeďte si s námi užít každý kousek z prázdnin a něco nového se naučit
  • Jsme připraveni na jakékoliv sněžné podmínky a věkové kategorie
  • Naším hlavním cílem je zprostředkovat vašim dětem nezapomenutelné sněhové zážitky 

Pondělí

První den se sejdeme na domluveném místě srazu, to bude upřesněno v přihlášce, zde Vás přivítají přátelští instruktoři, kteří pro vás mají připravený opravdu bohatý program na celý prázdninový týden. A jelikož máme program nabitý, přesuneme se na Telnici, kde se vrhneme na zimní radovánky hned po ubytování horské chatě U Vleku. První den začneme zábavnými hrami na seznámení jak s novým kolektivem, tak s kamarády instruktory. Zkontrolujeme naši výzbroj a výstroj na lyže. Povíme si o Desateru FIS = pravidlech chování lyžaře na sjezdovce!

Rozcvičíme se a hurá na sjezdovku.

            První den na lyžích se rozřadíme do skupin, seznámíme se s terénem a vyzkoušíme základní lyžařské dovednosti.

            Obědem, který na nás bude čekat v Chatě u vleku, načerpáme potřebné síly se vrhnout na zábavné odpoledne! Instruktoři pro nás mají připravené speciální sněhové hry a zimní soutěže. Večer si společně projdeme „stezku světel“ 

Úterý

Druhý den začneme vesele a zahřejeme se nejednou hrou. Rituálně si opět zkontrolujeme lyžařskou výzbroj, výstroj a rozcvičíme se před nástupem na sjezdovku.

            V lyžařském dopoledni budeme s našimi instruktory v menších skupinách zdokonalovat naše lyžařské techniky.

            Posilníme se obědem a vyrazíme na procházku nedalekého Adolfova, kde máme skvělé podmínky, pro speciální zimní hry u kterých užijeme spoustu legrace.

Středa

Přelom našeho prázdninového programu bude v duchu soutěží a objevování nových zimních možností. Nezapomeneme na zahřátí a rozcvičení před lyžováním.

            Třetí den na lyžích posuneme naše lyžařské dovednosti zas o krok výš a instruktoři nám jako každý den poskytnou individuální péči v menších skupinkách.

            Po zaslouženém obědě čeká mladší dětí soutěž ve stavění Sněžných zámků a seznámení se sněžnicemi. Na děti starší čeká dobrodružný výlet na sněžnicích po Krušných horách.

Náš program však nekončí, připravená je pro nás  tajůplná ,,Večeře v IGLŮ, s dárkem  pro každého odvážného účastníka. A zpěvem společné písničky zakončíme třetí den.

Čtvrtek

Sáňkařský čtvrtek! Čtvrtý den se opět vrhneme hned z rána na sjezdovku na které zautomatizujeme naše nové lyžařské dovednosti.

            Obědě začneme druhou část dne, čeká nás sáňkařské odpoledne. Avšak nebude to ledajaké sáňkování. Připravena je pro nás soutěž o nejrychlejší vlastnoručně vyrobený bob nebo třeba sjíždění na neobvyklých předmětech! 

Pátek

Pátý den si užijeme ve zpestření masek. Jako každý den provede kontrolu výzbroje a dnes i veselé, ale přesto bezpečné a funkční výstroje. Po rozcvičení nás čeká závěrečné lyžování spojené s lyžařským karnevalem. Podle potřeby doladíme poslední drobné chyby a vyzkoušíme si né tak obvyklá lyžařská cvičení či menší lyžařský závody.

            Po obědě nás čeká zábavný program v podobě soutěží, vyhlášení nápadité masky a zhodnocení a zakončení celého programu. Po té už zbývá jen cesta domů na domluvené místo srazu

Cena

Cena tábora 4690 Kč 

Cena obsahuje: Proram dle rozpisu, ubytování s plnou penzí a nápoji, výuku lyžování, permanentku na pět dní, realizaci závodů a karnevalu, večeři v iglů, pojištění ck proti úpadku.


Cena neobsahuje: Dopravu dětí (možnost vlastní dopravy), platí se při nástupu (doprava z Prahy a zpět 400Kč)                      

 

 

Termíny jarních prázdnin 2017

TermínOkres, Obvod 
5.3. – 9.3.2018Ústí nad LabemRezervace

 12.2. – 16.2.2018

 Děčín, Litoměřice

Rezervace

19.2. – 23.2.2018TepliceRezervace
webdnes.cz
®2008