en cz de

Adventure Base

obchod | půjčovna | servis

Dárkové poukazy

Adventure Club

Přihlášení // Registrace

Naše regiony

Zde je výčet regionů, ve kterých převážně pořádáme naše akce. Přírodní krásy a rozmanitost těchto oblastí v kombinaci s naší znalostí terénu   a vybudovaným zázemím, přináší zaručený úspěch při hledání toho pravého místa pro Váš program. Samozřejmě pořádáme i celou řadu školních programů mimo tyto regiony.

Krušné hory

Desítky lyžařských areálů, síť turistických tras a naučných stezek, vysoká ubytovací kapacita a bohatá nabídka dalších turistických služeb. To jsou Krušné hory.

 

Horní Blatná – vesnička uprostřed divočiny, která nabízí bohaté vyžití. V zimě běžecké lyžování po Krušnohorské magistrále, kouzelné terény pro túry na sněžnicích a jiné sněhové radovánky. V létě jsou zde výborné podmínky pro cyklistiku, pěší turistiku, a přírodní rezervace nabízí krásnou divokou přírodu pro naše hry. Blatenský příkop a Vlčí jámy jsou pohádková místa. Louky jsou ideální pro powerkiting.

 

Zadní Telnice – lyžařské středisko které se díky našim aktivitám probouzí i v letní sezóně. V zimě zde najdete dostatek kvalitních svahů jak pro začátečníky, trpaslíky i náročné sjezdaře.  Ubytování je příhodné i pro nižší ročníky základních škol. Budujeme zde letní outdoor adrenalin park a speciální cyklistické stezky všech obtížností. Je zde i naše aréna pro land/snowkiting.

České Švýcarsko

Poznejte hezké prostředí nedotčené přírody skalních měst, soutěsek, rozhleden a stolových hor, jež se rozprostírá při hranici s Německem. Toulkami zdejší krajinou rozhodně nemineme Pravčickou bránu, největší přírodní skalní most v Evropě a řadu nádherných skalních vyhlídek. Za zmínku stojí plavba na lodičkách v kaňonu říčky Kamenice, projížďka lesními stezkami a  průzkum starých skalních hradů.

 

Vydejte se do bájné říše skřítků, vil a loupežníků, kteří tento kraj kdysi obývali a prý i nadále obývají. Tento region využíváme hlavně pro akce pobytu v přírodě.

Krkonoše

Harrachov - je jedním z nejpopulárnějších lyžařských středisek s nejlepšími sjezdovkami v republice. Kvalitu a délku sjezdovek ocení pokročilí lyžaři a začátečník zde najde taky to své. Přes převažující zimní nabídku nezklame Harrachov návštěvníky jistě ani v létě. Velká nabídka turistických a cykloturistických výletů do Krkonoš a Jizerských hor včetně jejich polských částí je velice lákavá. Ke zhlédnutí je i muzeum sportu o sportovním dění v Harrachově a muzeum skla s historickou sbírkou výrobků zdejší sklárny. Návštěvu lze propojit s prohlídkou výroby skla ve zdejší huti, která 300 let nezměnila své výrobní procesy. Na sklárnu pak navazuje prohlídka pivovaru - samozřejmě s ochutnávkou produktů.

 

Paseky nad Jizerou - lokalita zasazená do malebné přírody, která je velmi příhodná pro pořádání, jak letních, tak zimních kurzů. V zimě jsou zde k dispozici 4 lyžařské vleky a sedačková lanovka. Návštěvníci mají možnost bohatého výběru terénů – cvičné louky, sjezdové tratě lehké i těžší obtížnosti. Na své si přijdou i vyznavači snowboardingu v kvalitním snowparku. Tato lokalita je vhodná i pro první stupně základních škol. Nacházejí se zde mírné svahy a hotel je velmi dobře dostupný. 

Jizerské hory

Jizerské hory jsou ideální pro zimní i letní rekreaci. V zimě se nabízí možnost sjezdového lyžování v centrech Severák, Bedřichov či Tanvaldský Špičák. V létě jsou Jizerky rájem pro cykloturisty. Přehrada v Jablonci nad Nisou, poskytuje veškerý servis pro náročného koupání chtivého návštěvníka a lze navštívit celoročně plavecký bazén s tobogánem či zimní stadion. ZOO v Liberci, Ještěd, nespočet rozhleden a spousta dalších atraktivit jsou cílem našich výletů.

Severák - toto středisko jsme si oblíbili pro jeho využitelnost v létě i v zimě. Jedná se o nejpříhodnější středisko pro výuku začátečníků a žáků prvního stupně základní školy u nás. Dostupnost ubytování, lyžárna a obří indoor herna přímo na sjezdovce poskytnou dostatečné zázemí. Na letní programy je zde ideální prostředí.

Kontaktujte nás

telefon: +420 602 665 775

info@adventurecompany.cz

Sídlo firmy

Dlážděná 160

Dolní Zálezly, 403 01

Adresa lyžařské školy

Harrachov 611, Harrachov

 

 FB diskuse

 

 

 

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

webdnes.cz
®2008