en cz de

Adventure Club

Přihlášení // Registrace

O nás

Jsme tým lidí, kteří milují přírodu a sportovní aktivity všeho druhu. Naše koníčky se nám staly obživou a Vy máte možnost zažívat s námi další a další vzrušující okamžiky. Jsme si vědomi toho, že pohyb, nové zážitky a čerstvý vzduch vám udělají dobře. Z těchto tří ingrediencí (a mnoha dalších) jsme sestavili naší nabídku adrenalinových aktivit, sportů v přírodě a outdoorových programů pro jednotlivce a skupiny.

 Při realizaci aktivních a sportovních zájezdů do celého světa jsme posbírali dostatek zkušeností na to, abychom mohli nabídnout širokou paletu sportovních a adrenalinových aktivit a sestavit program klientovi na míru. Komunikace s klienty je často osobní a neformální. Máme rádi přímá slova! Abychom dosáhli co nejvyšší efektivity programů, je pro nás důležité znát vaše přání, co možná nejpřesněji.

Bezpečnost

Při realizaci našich akcí klademe veliký důraz na vaší bezpečnost. Při adrenalinových aktivitách vás vytrhneme ze zóny komfortu, ale pocity nebezpečí budou vždy jen zdánlivé. Používání jištění, ochranných prostředků a zapracování bezpečnostních aspektů do základů každého programu je u nás standardem.

 

Kvalita

Kvalita služeb je dalším ze základních kamenů naší existence. Za své peníze dostanete vždy to co dostat máte a ještě něco navíc. Konkurence je silná, proto musíme být na špici. Sledujeme nové trendy a využíváme nejmodernějších technologií a materiálů. Důležitá je pro nás zpětná vazba od klienta pro neustálé zlepšování kvality našich služeb.

 

Tým

Jsme si vědomi faktu, že úspěch programu stojí na lidech, kteří  jej připravují, proto všechny programy vedou zkušení průvodci, instruktoři či trenéři. Do jednoho s námi všichni spolupracovali po řadu let jako kolegové, tím si také zasloužili naši plnou důvěru.

 

Kontaktujte nás

telefon: +420 602 665 775

info@adventurecompany.cz

Sídlo firmy

Dlážděná 160

Dolní Zálezly, 403 01

Adresa lyžařské školy

Harrachov 611, Harrachov

 

 FB diskuse

 

 

 

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

webdnes.cz
®2008