en cz de

Adventure Base

obchod | půjčovna | servis

Dárkové poukazy

Adventure Club

Přihlášení // Registrace

Adventure Company OUTDOOR CENTRUM

Středisko sportovních aktivit a zábavy - Harrachov

Největší koncentrace našich outdoor aktivit na jednom místě. Představujeme Vám Outdoor Centrum AdventureCompany! Lyžařské středisko  Harrachov otevírá další dimenze aktivního trávení Vašeho volného času. V zimě si krom lyžování můžete zalézt na umělé ledové stěně, zažít volnost pohybu na sněžnicích, vyzkoušet snowkiting, nebo se vydat na výlet na běžkách s instruktorem. V létě se pak probouzí toto středisko, díky našim sportovním aktivitám, jako je terénní cyklistika pro všechny, lanové aktivity

Pro všechny aktivity Vám zde zapůjčíme potřebné vybavení a poskytneme příjemné zázemí v naší půjčovně v centru Harrachova.

Zimní aktivity

Lyžařská škola

Lyžařská škola Adventure Company.cz nabízí profesionální výuku všech úrovní lyžařů od začátečníků až po výuku carvingu. Orientuje se na všechny věkové skupiny, a to od lyžařské školičky pro nejmenší (od dvou let); horní hranice věku není omezena. Nabízíme výuku individuální i skupinovou, speciální nabídka platí také pro školní skupiny a kolektivy.

 

Lezení v ledopádu

Jen led a vy! Poznejte přírodu z její chladné stránky, aneb jaké je to lézt po zmrzlé vodě. Zapůjčíme Vám mačky a cepíny a instruktor Vás bezpečně dostane až na vrchol Vašich možností.

 

Lekce běžeckého lyžování – výlet s instruktorem

Výlety s instruktorem vám přinášejí nejen profesionální vedení po nejkrásnějších tratích v regionu, návštěvu zajímavých a tajemných míst, ale také možnost vylepšení si své techniky a profesionální pomoc v nesnázích.

 

Výlety na sněžnicích

Sněžnice umožňují plynulý a přirozený pohyb na sněhu, a to dokonce i v hlubokém sněhu, kdy se chodec díky široké základně neboří. Kdo si to nevyzkouší, jen těžko uvěří, jak zábavná chůze na sněžnicích může být. Zažijete vzrušující pocit proniknutí do panenské krajiny a objevujte romantická zákoutí Krušných hor.

 

Skialpinistické túry v okolí Harrachova

Liduprázdné stezky, které zná jen pár místních a krásná divoká příroda. Opustíte turistické centrum a vydáte se s námi do klidné přírody a divočiny západních Krkonoš. Vezmeme Vás na známá místa mimo turistické trasy plné běžkařů, nebo třeba k údolí Jizery, kde nepotkáme živou duši. Túry na sněžnicích organizujeme pro malé skupinky nebo i individuálně.

Letní aktivity

Lanové centrum

Provozujeme unikátní mobilní lanové centrum. Lanové překážky Vás bezpečně vezmou do výšek, ze kterých se tají dech. Nechte se na chvíli vytrhnout z ochranného lůna matky země objevte kouzlo ptačí perspektivy.

 

Cyklistika

Objevujte přírodní krásy Krkonoš ze sedla jízdního kola. Z bohaté sítě lesních cest a stezek jsme pro vás vyznačili ty nejvhodnější trasy pro cyklovýlety různé obtížnosti. Na své si přijdou všichni! 

 

 

Kontaktujte nás

telefon: +420 602 665 775

info@adventurecompany.cz

Sídlo firmy

Dlážděná 160

Dolní Zálezly, 403 01

Adresa lyžařské školy

Harrachov 611, Harrachov

 

 FB diskuse

 

 

 

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

webdnes.cz
®2008