en cz de

Adventure Base

obchod | půjčovna | servis

E-shop

Adventure Club

Přihlášení // Registrace

Adventure Company OUTDOOR CENTRUM

Středisko sportovních aktivit a zábavy - Zadní Telnice

Největší koncentrace našich outdoor aktivit na jednom místě. Představujeme Vám Outdoor Centrum AdventureCompany! Lyžařské středisko Zadní Telnice otevírá další dimenze aktivního trávení Vašeho volného času. V zimě si krom lyžování můžete zalézt na umělé ledové stěně, zažít volnost pohybu na sněžnicích, vyzkoušet snowkiting, nebo se vydat na výlet na běžkách s instruktorem. V létě se pak probouzí toto středisko, díky našim sportovním aktivitám, jako je terénní cyklistika pro všechny, lanové aktivity, landkitová škola, nebo kurzy nordicwalkinu

Pro všechny aktivity Vám zde zapůjčíme potřebné vybavení a poskytneme příjemné zázemí v naší Horské chatě se stylovou restaurací.

Základna - AdventureCompany horská chata

AdventureCompany - horská chata 

Příjemné prostředí k ubytování, domácí kuchyni ve stylově zařízené restauraci a ochotný personál, který se o vás bude starat po celou dobu vašeho pobytu. Restaurace je nekuřácká. Vynikající umístění Chaty u vleku přímo uprostřed lyžařského areálu s 6 vleky, 10 sjezdovkami u centrálního parkoviště.     podrobný popis | rezervace

Zimní aktivity

Lyžařská škola

Lyžařská škola Adventure Company.cz nabízí profesionální výuku všech úrovní lyžařů od začátečníků až po výuku carvingu. Orientuje se na všechny věkové skupiny, a to od lyžařské školičky pro nejmenší (od dvou let); horní hranice věku není omezena. Nabízíme výuku individuální i skupinovou, speciální nabídka platí také pro školní skupiny a kolektivy.

 

Lezení v ledopádu

Jen led a vy! Poznejte přírodu z její chladné stránky, aneb jaké je to lézt po zmrzlé vodě. Zapůjčíme Vám mačky a cepíny a instruktor Vás bezpečně dostane až na vrchol Vašich možností.

 

Lekce běžeckého lyžování – výlet s instruktorem

Výlety s instruktorem vám přinášejí nejen profesionální vedení po nejkrásnějších tratích v regionu, návštěvu zajímavých a tajemných míst, ale také možnost vylepšení si své techniky a profesionální pomoc v nesnázích.

 

Výlety na sněžnicích

Sněžnice umožňují plynulý a přirozený pohyb na sněhu, a to dokonce i v hlubokém sněhu, kdy se chodec díky široké základně neboří. Kdo si to nevyzkouší, jen těžko uvěří, jak zábavná chůze na sněžnicích může být. Zažijete vzrušující pocit proniknutí do panenské krajiny a objevujte romantická zákoutí Krušných hor.

 

Psí spřežení a túry s Husky

Už jste někdy uháněli sněhovou plání spolu se smečkou omrzlých huňáčů podobných vlkům? Že ne? Nabízíme Vám možnost prožít něco opravdu silného. Kam se hrabou sněžné skútry, nebo lyže s raketovým pohonem. Husky je ta správná volba!

Letní aktivity

Lanové centrum

Provozujeme unikátní mobilní lanové centrum. Lanové překážky Vás bezpečně vezmou do výšek, ze kterých se tají dech. Nechte se na chvíli vytrhnout z ochranného lůna matky země objevte kouzlo ptačí perspektivy.

 

Cyklistika

Objevujte přírodní krásy Krušných hor ze sedla jízdního kola. Z bohaté sítě lesních cest a stezek jsme pro vás vyznačili ty nejvhodnější trasy pro cyklovýlety různé obtížnosti. Na své si přijdou všichni! 

 

Nordic Wakling

Pro příznivce nových trendů ve zdravém a aktivním životním stylu je zde naše nabídka lekcí nordic walkingu. Vyškolený instruktor vám ukáže správné techniky chůze v různém terénu a intenzitě. 

 

Kite kurzy – landkite škola

Je to jednodušší než to vypadá - naučíme Vás to - bezpečně a s radostí. Nabídka kurzů pro začátečníky i pokročilé. Naše kurzy nabízíme v několika stupních intenzity a časové dotace výuky. 

Kontaktujte nás

telefon: +420 602 665 775

pavel@adventurecompany.cz

Sídlo firmy

Dlážděná 160

Dolní Zálezly, 403 01

 

 FB diskuse

 

 

 

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

webdnes.cz
®2008