en cz de

JUNIOR SNOWBOARD TEAM

JUNIOR SNOWBOARD TEAM - Skupinová výuka snowboradingu ve ski areálu Telnice

Od ledna 2014 probíhá ve ski areálu Telnice skupinová výuka snowboardingu „JUNIOR SNOWBOARD TEAM“, která je určena pro děti prvního a druhého stupně základní školy. Po letech, kdy na Telnici snowboardová škola nefungovala, bychom rádi umožnili výuku co největšímu počtu dětí. Díky jasně dané skupině můžeme nabídnout vysokou kvalitu výuky přitom udržet velmi přijatelnou cenu. Výuka bude probíhat každý čtvrtek od 16.00-18.00 a každou neděli od 14.00-16.00 hodin. Díky tomu že je výuka takto organizována, můžeme držet různé výkoností skupiny, abychom nikoho nebrzdili nebo naopak nebyli příliš rychlí. Začátky a později výuka ve čtvrtek bude probíhat na „Mevě“ pro začátečníky a v neděli na „Cvičné louce“ pokročilí byk busou samožřejmě využívat celé středisko včetně snowparku. Výuka snowboardingu bude probíhat v max. 5 členných skupinách na jednoho instruktora.    JUNIOR  SNOWBOARD  TEAM je určen pro začátečníky i pokročilé.  Naučíme vás dokonale ovládat jízdu na snowboardu a základy freestylu. 

JUNIOR SNOWBOARD TEAM zahajujeme v lednu a poběží v únoru i březnu, (za příznivých sněhových podmínek i déle) a v tuto dobu si můžete čerpat lekce z vašeho school passu.

Během zimy budou probíhat VIP lekce, na které se také vztahuje school pass nebo je možné koupit jednu lekci. Během těchto lekcí si děti vyzkouší jízdu ve snowparku nebo v hlubokém sněhu, pokud to podmínky dovolí.  VIP lekce budou oznámeny v průběhu kurzu a těsně před konáním z důvodů dobrých sněhových podmínek.

Ti, kdo nevědí jestli je to bude bavit nebo ještě nemají snowboard a boty, si vše mohou ve ski areálu vypůjčit. 

Výuku je možné vybrat v průběhu celé sezóny

skupina 3-8 dětí 
5 lekcí1690  
10 lekcí3190 

 5 lekcí10 lekcí
ZačátečníciRezervovat
Rezervovat
PokročilýRezervovat
Rezervovat

Kontaktujte nás

telefon: +420 602 665 775

pavel@adventurecompany.cz

Sídlo firmy

Dlážděná 160

Dolní Zálezly, 403 01

 

 FB diskuse

 

 

 

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

webdnes.cz
®2008