en cz de

Nordic walking pro seniory - procházky a výlety s holemi

Nordic walking pro seniory - procházky a výlety s holemi

Nordic Walking je sportem opravdu pro všechny provozují jej běžně lidé obézní, ženy i muži, lidé středního věku i senioři. Pro seniory je potom o to vhodnější, protože získávají při chůzi s holemi pocit bezpečí, obzvlášť to pak platí na kluzkém povrchu nebo při chůzi v náročnějším terénu. Nordic walkingu se můžete věnovat v každém ročním období. Ti, co se dlouho nepohybovali a nevěnovali se žádným sportovním aktivitám, bude Nordic Walking skvělou příležitostí, jak začít!

Nejde o to abychom překonávali rekordy a fyzické výkony, ale abychom trávili čas aktivně a v pohodě.  

 Velmi vhodný je i pro osoby v pokročilém věku, protože díky opoře v holích jsou odlehčovány klouby dolních končetin. Díky tomu, že speciální hole nadlehčují dolní končetiny a zapojí se do pohybu i horní část těla, je Nordic walking optimálním sportem pro osoby s nadváhou, postižením kloubů, osteoporózou, stavy po úrazech, apod. Při chůzi s holemi se tepová frekvence pohybuje v hodnotách, při kterých se každý může cítit dlouhé hodiny dobře.

Pro seniory jsme připravili krátké dopolední nebo odpolední kondiční vycházky po okolí a celodenní výlety za přírodními zajímavostmi památkami a samozřejmě vždy spojené s chůzí s holemi.  Program je možné absolvovat i s dětmi a vnoučaty, pokud budete mít zájem. Program zajišťujeme vždy do každého detailu, aby jste neměli s ničím starosti a mohli si nerušeně užívat výletů s přáteli.

Buďte aktivní v každém věku a poznávejte nové přátelé, kterými prožijete příjemné chvíle na výletech a přitom uděláte velmi mnoho pro své zdraví  

Kontaktujte nás

telefon: +420 602 665 775

info@adventurecompany.cz

Sídlo firmy

Dlážděná 160

Dolní Zálezly, 403 01

Adresa lyžařské školy

Harrachov 611, Harrachov

 

 FB diskuse

 

 

 

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

webdnes.cz
®2008