en cz de

Horolezecká škola pro děti

Horolezecká škola pro děti

Horoškola pro děti

Dětská horoškola je určena pro děti od 6 do 18 let. Děti se naučí zábavnou formou lézt a nic netušíc zlepšují svou techniku a sílu. V kroužku lezení se děti seznámí s historií lezení, zdravovědou a hlavně s lezením jako takovém-jištění, slaňování, vynášení cest a další. Splečeně se naučíme zacházet s jistícími pomůckami, které jsou na trhu a nebo vyprostit svého kamaráda, který si zahraje na zraněného. Pro děti jsme vypsali dva druhy kroužků - Lezení v týdnu a lezení o víkendu. 

Lezení v týdnu

Lézt budeme jezdit 2x týdně. Sejdeme se vždy u outdoorové prodejny Adventure Base v Ústí nad Labem odkud pojedeme autobusem nebo mikrobusem. Lezení v týdnu je zaměřeno především na zdokonalení techniky, síly a vytrvalosti v lezení. 

Lezení o víkendu

Na víkendy budeme jezdit do přilehlých skalních oblastí kolem Ústí nad Labem a dále např. Bořeň, Perštejn a jiné. Děti si vyzkoušejí lézt na různém druhu materiálu, naučí se rozdělávat oheň, zakládat tábor. Oproti lezení v týdnu, bude lezení o víkendu zaměřeno na zábavu, lezení a čundr. 

Pro více informací volejte: 602 295 818 nebo email: info@adventurecompany.cz

 

REZERVOVAT

webdnes.cz
®2008