en cz de

Horolezecká škola pro dospělé

Horolezecká škola pro dospělé

Nemáte s kým lézt? Bojíte se lézt na skalách? Nebo jen hledáte partu zábavných lidí? Připravili jsme Horoškolu pro dospělé, která vás naučí lézt. Přestaňte hledat partnera o pojeďte s námi. S náma si zaleze každý. Horolezectví je sport, při kterém vždy hrozí určitá mírá nebezpečí. Svým chováním musíme tuto míru nebezpečí předcházet a eliminovat na minimum. Termíny budou vypsány v týdnu a o víkendu. 

Cíl výuky

Cílem výuky horoškoly, je seznámit se s lanovými technikami, naučit se vázat a správně používat uzly. Dále se naučíme správně jistit a používat jistící pomůcky, které jsou dnes na trhu, vyprostit postiženého ze stěny, zakládat postupové jištění, slaňování, chytání pádů a jiné. Při pravidelné výuce Vás budeme učit, jak zlepšit techniku a vytrvalost při lezení. Morál, je také velicý důležitý, a proto nezapomeneme ani na něj a bude trénovat pády z různých výšek. 

Víkendové kurzy

Víkendové kurzy lze zakoupit formou permice, která je přenosná. V prodeji jsou permice na 5 dnů nebo 10 dnů. Sraz bude vždy u outdorové prodejny Adventure Base v Ústí nad Labem, odkud pojedeme lézt na předem domluvené místo. V ceně je instruktor a 4 hodiny výuky. Termíny těchto víkendů budou vypsány po domluvě. Pro vypsání termínu je minimální počet přihlášených 3 osoby.10 dnů 5 900,- REZERVOVAT                 5 dnů 3 450,- REZERVOVAT

Pro více informací volejte: 602 295 818 nebo email: info@adventurecompany.cz

 

webdnes.cz
®2008