en cz de

Nordic walking & Wellness

Nordic walking & Wellness

Wellness je zdravý a pohodový životní styl. Právě základní části wellness jako je fitness, zvládnutí stresu, výživa a kontrola hmotnosti, osobní návyky a pozitivní přístup k životu nabízíme pod vedením zkušených instruktorů většinou uprostřed hor, které jsou nevyčerpatelným zdrojem energie.

Během dne se na těchto programech věnujeme nordic walkingu na vybraných trasách v místě, odpoledne a večer pak naplno využíváme služeb wellness centra v hotelu. Programy jsou laděny v pohodové atmosféře v duchu wellness a je kladen velký důraz na všechny detaily pohodového průběhu akce včetně vhodně zvoleného jídelníčku.  

Hole a lázně v Harrachově

Horské městečko Harrachov v Krkonoších vám nabízí možnost luxusní relaxace a odpočinku stráveného uprostřed syrové přírody. Tu nejlépe poznáme právě s nordic walking holemi, během dne si dáme do těla a navečer pak naplno využijeme služeb lázeňského centra v hotelu

 

Kromě nordic walkingu jsou návštěvníkům dispozici tenisové kurty, minigolfová i golfová hřiště, hřiště pro plážový volejbal, diskotéky, bary, velké množství restaurací či koupaliště. Pro odvážlivce doporučujeme nezapomenutelný zážitek - koupání v horských tůních.

Wellness hotel se nachází v klidném koutku Harrachova, tři minuty chůze od centra. Hotel je nově zrekonstruovaný a nabízí bohaté zázemí pro rozmanitou klientelu. Rodiny s dětmi ocení ideální polohu mimo hlavní silnice, milovníci sportů blízkost sjezdovek, běžeckých i cyklistických tras, firmy klidné prostředí pro pracovní jednání a všichni pak možnost dokonalé relaxace v komplexně vybaveném wellness centru.

 

Wellness centrum obsahuje:

Vnitřní bazén s protiproudem a vodopádem, sauna, parní lázeň, solárium, klasická a regenerační masáž, podvodní masáž, perličková koupel, vířivá lázeň, vířivá koupel horních a dolních končetin, přísadové koupele, parafinový zábal rukou, slatinné obklady, suchá plynová lázeň, kadeřnictví.

 

Programová nabídka:

1x přísadová koupel dle vlastního výběru, 1x částečná masáž, 1x parafínový zábal rukou, 1x rašelinové obklady (2ks).

 Stravování:

Polopenze, každý den sladké odpolední občerstvení se šálkem čaje.

Cena  zahrnuje  ubytování,  stravování - polopenzi,  programovou  nabídku. Nordic walking program s trenérem 3x (každý den),  Župan  k  dispozici  po celou  dobu  pobytu. Bazén v  ceně  1 hodinu zdarma  každý  den.

 

Nabídka   možnosti  ubytování  v  objektu  vzdáleném  150 m , sleva  300,-  Kč.

 

Není v ceně:

Doprava, v případě samostatného ubytování příplatek za jednolůžkový pokoj 150Kč/den.

 

Cena Kč 3190                     Termíny: 21. - 23. 6.2013 a 6. - 8. 9. 2013

Objednat program

Kontaktujte nás

telefon: +420 602 665 775

info@adventurecompany.cz

Sídlo firmy

Dlážděná 160

Dolní Zálezly, 403 01

Adresa lyžařské školy

Harrachov 611, Harrachov

 

 FB diskuse

 

 

 

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

webdnes.cz
®2008