en cz de

Výlet do jeskyní v Saském Švýcarsku

Jeskyně v Saském Švýcarsku

jeskyně v Saském Švýcarsku
Výlet do jeskyní v Saském Švýcarsku

Připravili jsme pro Vás celodenní program s objevováním jeskyní v Saském Švýcarsku. Věřte, ze se máte opravdu na co těšit. Čeká vás „Velký dóm“ „Hluboká jeskyně“ a další…

Saské Švýcarsko je na jeskyně a přirozené dutiny ve skalách opravdu bohaté. celkem jich tu napočítátá hodně přes dvě stě, ale o většině z nich se patrně nedozvíte jinak, než od místních. Velmi atraktivními jeskyněmi jsou Bennova jeskyně, Zlodějský sklep v hoře Quirl, Gauschgrotte, ale také obří jeskyně - Hickelhöhle 

Fyzicky středně náročná výprava do jeskyní neklade na účastníky žádné speciální požadavky na horolezeckou techniku, je nutná běžná fyzická kondice a program není vhodný pro osoby trpící strachem ze stísněných prostor.

V Ceně programu je zahnuto všechno potřebné vybavení , horolezecký instruktor a průvodce,  Informační materiály, slevové poukazy partnerských organizací, fotodokumentace.

Praktické informace:

Nutná pevná obuv, staré oblečení je možné, že dojde k jeho poškození,   svačinu a pití na celý den. Sraz je v prodejně Adventure Base | Pařížská 5, | Ústí nad Labem. Předpokládaný začátek je v 10.00 a program trvá přibližně 6 hodin.

  

Termíny výletů:

  

25. 6. 2017 | 17. 9. 2017


Cena Kč 990/Os             Rezervovat


Kontaktujte nás

telefon: +420 602 665 775

info@adventurecompany.cz

Sídlo firmy

Dlážděná 160

Dolní Zálezly, 403 01

Adresa lyžařské školy

Harrachov 611, Harrachov

 

 FB diskuse

 

 

 

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

webdnes.cz
®2008