en cz de

Výlet do jeskyní v oblasti Ostrov - Sněžník

Jeskyně v oblasti Ostrov - Sněžník

Jedná se o jeskyně, které jsou již hůře přístupné, jsou zde nutné základní horolezecké dovednosti na úrovni skalního lezení obtížnosti IV. Během programu navštívíme několik jeskyní, které jsou charakterizovány úzkými průlezy, slaňováním „do tmy“ většími komorami a štolami. Čekají Vás pravděpodobně otlučené kolena a lokty, plazení se v hlíně, ale také opravdový objevitelský speleologický zážitek.

Fyzicky středně náročná výprava do jeskyní vyžaduje základní lezceké dovednosti a požadavky na horolezeckou techniku stupně Iv skalního lezení, je nutná běžná fyzická kondice a program není vhodný pro osoby trpící strachem ze stísněných prostor.

V Ceně programu je zahnuto všechno potřebné vybavení, horolezecký instruktor a průvodce,  Informační materiály, slevové poukazy partnerských organizací, fotodokumentace.

Praktické informace:

Nutná pevná obuv, staré oblečení je možné, že dojde k jeho poškození,   svačinu a pití na celý den. Sraz je u kempu Pod císařem - Ostrov, možno zajistit i svoz účastníků. Předpokládaný začátek je v 10.00 a program trvá přibližně 6 hodin.

 

Termíny výletu:

 

23. 7. 2017

 

Cena Kč 1190/Os

Věnujte dárkový poukaz
Věnujte dárkový poukaz

Kontaktujte nás

telefon: +420 602 665 775

info@adventurecompany.cz

Sídlo firmy

Dlážděná 160

Dolní Zálezly, 403 01

Adresa lyžařské školy

Harrachov 611, Harrachov

 

 FB diskuse

 

 

 

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

webdnes.cz
®2008