en cz de

Lyžařské kurzy pro školy

Lyžařské kurzy pro školní skupiny a kolektivy

Lyžování a hory jsou pro nás srdeční záležitostí a snažíme se tuto vášeň předávat dál. Na zimní sezonu proto připravujeme pro základní a střední školy celou řadu lyžařských kurzů v ČR i v zahraničí, Během kterých se snažíme o rozšíření programu kurzu na víc, než pouhé lyžování, ubytování a strava. Váš pobyt na horách bude bohatý na zážitky spojené s prostředím zimních hor. Naší cílem je, aby se o našich kurzech dlouho mluvilo jak mezi žáky, tak mezi učiteli.

Za tímto účelem doplňujeme program o celou řadou doplňkových aktivit jako je Snowrafting, Snowtubing, přednášky HS, společenské hry dovnitř a bojovky na ven. Všechny tyto aktivity jsou již zahrnuty v ceně.

Používáme moderních výukových metod lyžování, aby se žáci posunuli ve svých lyžařských dovednostech a samotné lyžování se pro ně stalo silným zážitkem. Při přednáškách a projekcích se dozvědí něco o chování a bezpečnosti na horách.

Na kurzech doma i v zahraničí je přítomen instruktor, jež zde funguje mimo jiné také jako delegát. Díky znalosti prostředí Vám poradí s výběrem vhodných svahů a pomůže s přípravou náhradního programu v případě špatného počasí. Vždy se jedná o výborného lyžaře a instruktora s mnohaletou praxí v lyžařských školách, který se může věnovat například skupině začátečníků.

 

Nabídka lyžařských kurzů

Kontaktujte nás

telefon: +420 602 665 775

info@adventurecompany.cz

Sídlo firmy

Dlážděná 160

Dolní Zálezly, 403 01

Adresa lyžařské školy

Harrachov 611, Harrachov

 

 FB diskuse

 

 

 

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

webdnes.cz
®2008