en cz de

Příměstská prázdninová lyžařská škola

Příměstská prázdninová lyžařská škola

Vaše děti mají Jarní prázdniny a Vy nemáte volno? 

Přesto mohou být Vaše děti na horách. V termínu jarních prázdnin Organizujeme prázdninovou lyžařskou školu v lyžařském středisku Telnice. Každý den vyzvedneme Vaše děti ráno v centru města a přijedeme s nimi zpět odpoledne děti absolvují celodenní zábavnou výuku lyžování a snowboardingu. 

Prázdninová lyžařská školka ADVENTURE JUNIOR umožní Vašim dětem strávit příjemný čas o prázdninách na horách a naučit se lyžovat, jezdit na snowboardu či telemark pod dohledem profesionálních instruktorů. Vaše ratolesti vyzvedneme v centru města na zastávce Skibusu nebo můžete přijet s celou rodinou a děti nám svěřit pouze na výuku. V každém případě o ně bude po celý den maximálně postaráno včetně oběda, který je zahrnut v ceně a děti tak stráví senzační jarní prázdniny i když Vy nemáte volno.

 

Termíny

3.2. - 9.2. 2020 Ústí nad Labem

24.2. - 1.3.2020 Děčín | Litoměřice

2.3. - 8.3.2020 Teplice

 

Prázdninová lyžařská a snowboardová škola je určena dětem ve věku od 3 do 15 let, děti jsou rozděleny podle věku a svých dovedností do skupin o maximálním počtu 7 dětí na jednoho instruktora. S výukou dětí i dospělých máme zkušenosti již patnáct let. Instruktoři z našeho týmu mají osvědčení jak akreditované MŠMT, tak i různých profesionálních lyžařských asociací v ČR i v zahraničí. Někteří z nás se dokonce účastní velkých světových akcí, jako jsou světové kongresy a podobně.

Při výuce se zásadně snažíme o co nejvíce individuální přístup. Děti jsou ve skupinách do maximálního počtu šesti žáků na jednoho instruktora, většinou je však tento počet ještě menší. Naším cílem je, aby instruktor byl s dětmi kamarád a děti si s ním výuku opravdu užily.  Rozsah - výuka lyžování a snovboardingu  je min. 5 hodin, ale samozřejmostí je prodloužení výuky dle potřeby. Při výuce využíváme celou řadu pomůcek, tak aby výuka byla co nejpestřejší a zároveň přinášela kýžený efekt. Dalším velkým pomocníkem při našich kurzech je  videocoaching - trénování s využitím videozáznamů, kdy děti v průběhu výuky natočíme a pak během pauzy na záběrech ukážeme chyby. Děti výborně reagují na to, když se vidí, a velmi rychle se posouvají dopředu.

Během zimy děti stráví spoustu času na horách ve společnosti kamarádů, se kterými se v lyžařské školce seznámí, a vytvoří si bohatý základ lyžařských či snowboardových dovedností a vztah k horám pro celý život.

Na konci pětidenní série uspořádáme pro děti závody. 

Foto a video z proběhlých táborů bude ke stažení na profilu Rajče. Přísup bude zaslán po skončení tábora.

Půjčte si vybavení bez starostí, Vašim dětem zapůjčíme vybavení přímo na Telnici, kde si jej děti mohu i nechávat, případně vyměnit za jiné. Cena výpůjčky na tábory je Kč  120/den za dětský kompet

 

Dopravu autobusem nebo skibusem je možná z Děčína a Ústí nad Labem. Z okresů Teplice a Litoměřice organizujeme dopravu mikrobusy. Programu lze také využít individuální dopravu. 


Na dětské ozdravné rekreace přispívá řada zaměstnavatelů.


 prázdninová škola 1den3 dny5 dní
děti 3 - 15 let 890 Kč  1990 Kč  2890 Kč 

Ceny obsahují náklady na výuku, obědy, permanentky na vleky v areálu dětských lyžařských vleků (provázkový lyžařský vlek a vleky "meva"). 

Cena neobsahuje náklady na dopravu, platí se při nástupu dětí.

Termíny jarních prázdnin 2017

TermínOkres, Obvod 
3.2. - 9.2.2020Ústí nad LabemREZERVOVAT

 24.2. - 1.3.2020

 Děčín, Litoměřice

REZERVOVAT
2.3. - 8.3.2020TepliceREZERVOVAT
webdnes.cz
®2008