en cz de

EXPEDICE COLORADO - Letní vodácký putovní tábor

EXPEDICE COLORADO - Letní vodácký putovní tábor

Rodinu našich, již lety prověřených táborů, rozšiřujeme o dvě novinky z kategorie, dobrodružných sportů, tak jak je u nás již zvykem. Jednou z těchto novinek je také letní putovní vodácký tábor „Expedice Colorado“ Naším Colorádem bude řeka Ohře, v jejím horním toku a středním toku, od Lokte do Pernštejna. Dějem tábora se přeneseme do dob objevování neznámých končin a sjíždění neprobádaných řek. Během tábora si dědi užijí dosyta dobrodružství spojeného se sjížděním řeky, spaním ve stanu, osvojí si techniku rozdělávání ohně, jenu noc si také postavíme „nouzové přístřešky“ naučí se rozdělávat oheň, vařit bez nádobí a podobně. Během Tábora se také odehrává celotáborová „prospektorská hra“, při které si děti užijí spoustu legrace a dobrodružství, večery pak vyplní táboráky, stezky odvahy a podobně. Program tábora se odehrává vždy zhruba polovinu dne na řece a zbytek dne tvoří program plný her, úkolů a zábavy, ty se odehrávají jak po doplutí do cíle etapy, tak i během dne.

 

 

Termín: 13.7 – 19. 7. 2020   

 

Tábor je určen větším dětem a mládeži od sedmi let do osmnácti. Maximální kapacita Tábora je 25 osob, ta je důležitá pro udržení vysoké úrovně bezpečí a také pro optimální průběh programu tábora, samozřejmostí jsou instruktoři s platnou licencí instruktor vodní turistiky, akreditované MŠMT, samozřejmě se jedná o nadšené vodáky a „velké hravé děti“. Řeku budeme splouvat na nafukovacích raftových člunech Gumotex Colorado a k dispozici jsou i kanoe pro zkušenější vodáky.  Budeme velmi rádi, když v dětech zbudíme zájem o přírodu, vodáctví a dobrodružství, starší děti s námi mohou pokračovat i jako praktikanti a v případě zájmu i časem jako instruktoři. 

Praktické informace

Podrobné informace k táboru

Termín                13.7 – 19. 7. 2020     

Kod                      18908LT04A

Cena                    3890 Kč                                                                 REZERVOVAT

 

Cena obsahuje                 6x ubytování ve stanech, celodenní stravu a pití, nepřetržitý dozor, zdravotní zabezpečení, půjčení potřebného vybavení na splouvání řeky (pádlo, záchrannou vestu), společné materiální zabezpečení, drobné ceny a sladkosti v soutěžích, programové aktivity

 

Cena neobsahuje          pojištění dítěte, pojistěte dítě dle svého uvážení, dopravu (doprava bude dle zájmu organizována z Prahy a dle přihlášení i z dalších měst, možnosti dopravy budou zaslány nejpozději 14 dní před zahájením tábora, dopravu nelze garantovat předem),

Sraz                       dle svozové trasy nebo v Lokti dne 2. 7. v 10.30 hodin, přesné místo srazu bude zasláno nejpozději 14dní před zahájením tábora. 

Pro více informací volejte: 602 665 775

nebo email: info@adventurecompany.cz

 

 

webdnes.cz
®2008