en cz de

PŘEŽITÍ - Letní dobrodružný tábor

PŘEŽITÍ - Letní dobrodružný tábor

Rodinu našich, již lety prověřených táborů, rozšiřujeme o dvě novinky z kategorie, dobrodružných sportů, tak jak je u nás již zvykem. Jednou z těchto novinek je také Tábor s tématem přežití na cestách a v divočině, náplní programu jsme velmi vzdáleni kurzům přežití s vojenskou tématikou, do programu tábora jsme naopak přenesli řadu zkušeností, z našich skutečných expedic do hor i divočiny. Základnu budeme mít na tábořišti v Českosaském Švýcarsku, ale přespávat budeme i ve skutečné divočině v improvizovaných přístřešcích a podobně. Nechceme a nepřipravujeme „drsný tábor“ ale naopak vzbudit v dětech zájem o cestování, dobrodružství a krásný vztah k přírodě, neznamená to ovšem, že by si děti neužívali adrenalinu na každém kroku . Osvojí si tak techniky , jak se zorientovat v terénu i bez pomůcek, rozdělat oheň bez sirek, nouzově přespat, pracovat s lanem i jak si v přírodě opatřit vodu a jídlo, v případě nouze. Zvládnou také ošetřit si rány poskytnout první pomoc kamarádům a v neposlední řadě se také děti naučí táhnout za jeden provaz, spolupracovat, když teče do bot a samozřejmě si užijí také spoustu zábavy i her, s jednou celotáborovou. 

19. 7. - 25.7. 2020

Hlavní program tábora, tedy osvojení si uvedených technik je průběžně doplňován o spoustu her a zábavy, tak aby si děti odvezli nejen dovednosti, ale i spoustu zábavy, na kterou budou dlouho vzpomínat. Tábor je určen větším dětem a mládeži od sedmi let do osmnácti. Maximální kapacita Tábora je 25 osob, ta je důležitá pro udržení vysoké úrovně bezpečí a také pro optimální průběh programu tábora. Instruktoři se rekrutují z řad zkušených průvodců i dobrodruhů a zkušených horolezců a cestovatelů. Tábor probíhá v okolí skalního města Tisá a stolové Hory Děčínský Sněžník. Budeme velmi rádi, když v dětech vzbudíme zájem o přírodu, cestování a dobrodružství, starší děti s námi mohou pokračovat i jako praktikanti a v případě zájmu i časem jako instruktoři. 

 

Praktické informace

Podrobné informace k táboru

Termín                19. 7. - 25.7. 2020

Kod                      18908LT05A

Cena                     3590 Kč                                                      REZERVOVAT


Cena obsahuje                 6x ubytování ve stanech nebo v přírodě, dle programu, celodenní stravu a pití, nepřetržitý dozor, zdravotní zabezpečení, půjčení potřebného vybavení na táborové aktivity, společné materiální zabezpečení, drobné ceny a sladkosti v soutěžích, programové aktivity


Cena neobsahuje          pojištění dítěte, pojistěte dítě dle svého uvážení, dopravu (doprava bude dle zájmu organizována z Prahy a dle přihlášení i z dalších měst, možnosti dopravy budou zaslány nejpozději 14 dní před zahájením tábora, dopravu nelze garantovat předem),

Sraz                       dle svozové trasy nebo v Tisé, přesné místo srazu bude zasláno nejpozději 14dní před zahájením tábora. 

Pro více informací volejte: 602 665 775

nebo email: info@adventurecompany.cz

 

 

webdnes.cz
®2008