en cz de

Singletrack - nový směr, silný zážitek

Poznejte novou podobu cyklistiky přicházející k nám z USA, kde má horská cyklistika hluboké kořeny. Speciálně navržené stezky přírodního charakteru nabízejí maximální požitek a radost z jízdy pro všechny věkové a výkonnostní kategorie. 

Singletrack - otevírá další dimenze jízdy na kole. Jedná se o stezky s přírodního charakteru které jsou postaveny s požadavkem příjemného požitku z jízdy na kole. Možnost volby tras s různou obtížností, jednosměrný provoz a hladký přírodní povrch stezky umožňuje bezpečnu jízdu i méně náročnějším jezdcům a dětem. Intenzitu prožitku si jezdec reguluje pouze svojí rychlostí. Upozorňujeme na to, že Vás to bude maximálně bavit a přestanete až v momentě totálního vyčerpání. Síť stezek umožní kroužit pouze po vlastní ose a v roce 2013 využití letního provozu lanovky i pro kola. všechny generace.

Singletrack camp

Sportovní zájezd pro cyklisty, keří se chtějí jízdou na horském kole hlavně bavit. Zažijete 3 dny ježdění ve skupině podobně laděných lidí za doprovodu zkušeného průvodce a instruktora horské cyklistiky. Kromě trasování vyjížděk na ty nejzajímavější stezky projdete také miniškolou jízdní techniky. Večer se pak můžete těšit na grilovačku, promítání bikových videí a povídání s projektantem a stavitelem prvních singletracků v ČR. 

 

více info na info@adventurecompany.cz

Kontaktujte nás

telefon: +420 602 665 775

info@adventurecompany.cz

Sídlo firmy

Dlážděná 160

Dolní Zálezly, 403 01

Adresa lyžařské školy

Harrachov 611, Harrachov

 

 FB diskuse

 

 

 

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

webdnes.cz
®2008