en cz de

Sportovní víkend v Českém Švýcarsku

Sportovní víkend v Českém Švýcarsku

Víkend plný skvělé zábavy, krásných míst Českosaského Švýcarska a plného servisu? Také byste jej chtěli zažít? Tak neváhejte a přidejte se k nám!

 

Poznejte s námi známé i méně známé krásy Českého Švýcarska! Máme tady opravdu krásně.

 

Termíny: 20.05 - 21.05.2017  03.06 - 04.06.2017

Program

Sobota

Ráno se chopíme pádel a na lodích vyrazíme po proudu Labe. Proplujeme podél největšího lodního přístavu Loubí. Dále se potkáme se sochou sv.Vojtěcha, patrona všech plavců a proplujeme největším pískovcovým kaňonem v Evropě vůbec. Cikovské pivo a tatranský čaj na nás čekají na pauze v Dolním Žlebu. Dále pokračujeme směr Hřensko, kde na chvíli vystoupíme z lodi. Projdeme okolo historické budovy původní plynárny, dále až k Tiché soutěsce. V Tiché soutězce nasedneme na lodičky a doplujeme až k Mezní Louce. Během plavby se budete bavit vtipnými komentáři Vašeho převozníka. Zajisté Vám ukáže všechny zajímavé skalní útvary ve tvaru různých zvířat apod..a povypráví historky o místní historii. Na Mezní Louce se ubytujeme v kempu. Po zabydlení, se vydáme ještě k Pravčické bráně. Nazpět nás čeká cesta už s čelovkami. Po příchodu do kempu si sedneme ke grilu a užijeme si pořádně večer!

 

Neděle

 Dnešní den strávíme v Národním parku Českosaského Švýcarska.  Jako první je před námi skalní hrad Šauštejn, na který vystoupáme po žebřících. Odtud se nám naskytně krásný výhled do okolí. Dále pokračujeme přes Jetřichovické stěny až k Mariině vyhlídce, odkud se také pokocháte krásným výhledem. Nyní je to už jen kousek do malebné vesnice Jetřichovice, odkud vyrazíme na kolech přes Dolský mlýn, kde se natáčela pohádka Pyšná princezna. Cestou do Děčína nás čekají krásné vyhlídky, a to nejen na řeku Kamenici. Cestou potkáme indiánskou rezervaci v Růžové, kde si můžete prohlídnout teepee místních Indiánů. V Děčíne se spolu rozloučíme, ale myslíme si, že ne na dlouho!

 

Služby

V ceně

1x ubytování v kempu v zapůjčeném stanu a spacáku

1x grilování

1x snídaně

vstupné na lodičky v soutěskách

půjčení lodě a vybavení

pojištění CK  proti úpadku

 

Není v ceně 

úrazové pojištění

další vstupné

 

 

Termín

20.05 - 21.05.2017               2690 Kč

03.06 - 04.06.2017               2690 Kč    

    

webdnes.cz
®2008