en cz de

Sportovní víkend na Labi

Sportovní víkend na Labi

Další víkend strávený doma na gauči?  Pojďte to s námi změnit! Užijte si víkend plný sportovních aktivit v krásném kaňonu řeky Labe.

 

Rádi objevujete nová a neznámá místa? Tak to je náš program přímo pro Vás! V blízkém okolí Labe je takovýchto míst nepočítaně a k tomu ještě skvělá parta pohodářů, jako jse vy sami.  Přijeďte za námi na víkend, na který budete ještě dlouho vzpomínat.

 

Termíny: 20.05 - 21.05.2017 

Program

Sobota

 „Kdo chce flámovat, musí umět vstávat!“...Nasednout na kolo a jede se z kopce směr Ústí nad Labem.  Dojedeme k Muzeu civilní obtrany, kde si pořádně prohlédneme ústecké podzemí. Po prohlídce šlápneme trochu do pedálů a na vršku nás čeká ústecká vyhlídka Větruše a púvodní středověké popraviště! Příjemnou lesní cestou se dostane až k Vaňovskému  vodopádu, odkud nás čeká krásný rozhled do okolí. Dále pokračujeme ke střekovským zdymadlům . Zde je na Vás, zda si na druhou stranu přeplavete nebo přejedete přes zdymadla. A hurá do cyklomkempu, kde už na nás čeká gril plný dobrot s vychlazeným sudem Mazla.

 

Neděle

 Že už Vás bolí zadek? Nebojte, dnes se jde pěšmo, a to na hned na několik vyhlídek a že jich tu máme! Jako první se vydáme roklí, podél vodopádů, kde se rozhodneme, kdo z nás půjde lehčí trasou nebo kdo zdolá nejvyšší vrchol neděle,a to Vysoký Ostrý. Radíme druhou variantu, jelikož na vrcholku  na Vás bude čekat první občerstvovací stanice. Po čase se všichni zase sejdeme a  pokračujeme společně dál. Cestou se nám naskýtají nádherné výhledy na celou Portu Bohemicu.  Nezapomeňte na foťáky!  A před námi jsou další rohledny, a to Varhošť, Kamýk a Kalvárie.  A je to tady! Vaše odměna v podobě degustace vynikajících vín ve vinařství Velké Žernoseky. Zde se přesvědčíte, že nejen moravská vína jsou výborná. Závěr našeho víkendu strávíme při plavbě na lodích zpět do Ústí nad Labem, kde už na Vás bude čekat auto, které Vás odveze zpět k autům na Telnici.

Služby

V ceně

1x ubytování kemp

1x grilování

1x snídaně

degustace

Půjčení vybavení

Pojištění Ck proti úpadku

Vstup do podzemí

 

Není v ceně

Úrazové pojištění

Další vstupy

 

Cena

20.05 - 21.05.2017               2990 Kč

 

webdnes.cz
®2008