en cz de

Sportovní víkend na Porta Bohemice

Sportovní víkend na Porta Bohemice

Oblast Polabí může být krásná, pokud děláte aktivity, které Vás baví. Voňavé vinice, hřejivé sluníčko, kouzelné památky i tajemné zákoutí. To všechno se dá prožít a zkouknout, v oblasti Polabí. Prožijte s námi víkend plný dobrodružství, na který jen tak nezapomenete. A který se Vám vryje do paměti.

 

Známe to všichni. Něco si naplánujeme a pak to z nějakého důvodu ztroskotá. Špatně naplánované aktivity, nebo kamarádi, kteří Vám aktivní víkend na poslední chvíli odřeknou? Tak to zkuste s námi. Poznáte nové lidi, kteří se třeba stanou Vašimi novými kamarády, a prožijete víkend, z kterého odjedete neodpočatí, ale za to nabití z nových zážitků a dojmů.  Poznáte místa, o kterých jste nevěděli, že existují nebo Vás třeba nenapadlo, že na těchto místech se dá prožít nějaké zvláštní dobrodružství.  Prozkoumejte s námi podzemní místa z dob minulých nebo pojeďte prožít dobrodružství na seekajacích. A k tomu všemu si pochutnejte na výborných vínech z místních vinic.

Tento víkend je naplánovaný tak, abyste nepromarnili ani vteřinu svého volného času a na který rádi budete jednou vzpomínat.

 

Termíny: 29.04. - 30.04.2017  27.05. - 28.05.2017

Program

Sobota

V ranních hodinách se sejdeme na Telnici u naší horské chaty. Vyndáme kola z nosičů a vyrazíme na první aktivní zážitek v tomto víkendu. Sjedeme na cyklostezku k řece Labe a vyrazíme přes vinice Velkých Žernoseků směrem k jezeru na Pískovně. Zde si na břehu jezera dáme oběd v místní hospůdce, který naplní naší energii pro následný program. Následně pojedeme na prohlídku koncentračního tábora. Asi si myslíte, že to bude Terezín. Opak je pravdou. Terezín nenavštívíme, ale je zde místo, které není, až tak známe, ale přesto si zaslouží stejný obdiv jako Terezín.  Název a místo tohoto koncentračního tábora neprozradíme, to bude naše společné tajemství, které zůstane jen mezi námi. Dále poputujeme do podzemí, kde je ukryto nejedno tajemství, jelikož nad zemí v těchto místech již budeme mít prozkoumané. Na konci tohoto dne si dáme degustaci v Žernoseckém vinařství, které jak jsme již psali, je opravdu velmi lahodné. Svá unavená těla složíme v kempu na jezeře Pískovna a spát budeme ve spacácích, které byli s našimi jinými klienty na vysokohorských místech Evropy a světa.

 

Neděle

Proběhne snídaně, která nás energeticky připraví na program, který nás bude čekat tento den.  Zabalíme si věci, změníme se na vodáky a nasedneme na připravené lodě. Vezmeme do rukou pádla a vyplujeme vstříc k novému dobrodružství. Prohlédneme si okolí Labe, ale z jiného úhlu a za jiné námahy. Naše cílová stanice bude Ústí nad Labem, ale než k němu doplujeme, tak si z vodní hladiny prohlédneme Žernosecké vinice, Kalvárii nebo zdymadlo na Střekově. Pokud nám bude štěstí přát, tak celé zdymadlo proplujeme na lodích. V Ústí nad Labem opustíme naše lodě a přejedeme v připravených autech zpět na Telnici. Je zde možnost pro ty, kteří ještě nebudou unaveni, vyšlápnout si od břehů Labe, krásný, přesto trochu náročný kopec na Telnici. Poslední, co Vás již teď čeká, je zabalení potřebných věcí a rezervování si tohoto aktivního víkend.

Služby

Cena programu zahrnuje:

1x ubytování v kempu, zapůjčení stanu a spacáku

1x chutná večeře z grilu

1x vydatná snídaně

Degustace ve vinařství

Půjčení lodě a vybavení

 

 

 

Cena nezahrnuje:

Úrazové pojištění

Další vstupy

Cena

29.04. - 30.04.2017               2990 Kč

27.05. - 28.05.2017               2990 Kč    

webdnes.cz
®2008