en cz de

Sportovní víkend po pivovarech Šluknovska

Sportovní víkend po pivovarech Šluknovska

 Chcete si o víkendu dobře zasportovat ještě se u toho skvělě pobavit? Vyražte s námi objevovat skrytá tajemství Šluknovského výběžku!

 

 Jestli jste pivaři a ještě k tomu sportujete, tak je tento program stvořený přímo pro Vás! Před námi je víkend plný ochutnávek známých i méně známých piv a pár najetých kilometrů v sedlech vašich kol. K tomu originální nocování a spousta legrace s Vašimi novými kamarády!

 

Termíny: 29.04. - 01.05.2017  06.05. - 08.05.2017

Program

 Sobota

S chutí na naší dnešní pivní expedici. Pitný režim je nutné dodržovat, takže naše trasa povede po trase Adonis, Gracie, Dukát, Podkova, Falkenštejn, Svižnej Emil, Náhlá smrt, Kocour a Gypsy Porter. Ne, nebojte, to nejsou turistické značky, ale jména místních originálních piv. Už se těšíte? A to ještě nevíte, že dnešní noc strávíte v odstavených lůžkových vagónech v areálu místního pivovaru. Večer nás ještě čeká prohlídka pivovaru a samozřejmě degustace. Pokud už by toho na Vás bylo moc anebo pivu moc neholdujete, v nabídce budou i ovocná piva a domácí limonády.

 

Neděle

 I dnešní den nám začne v sedlech. Vydáme se opět do dalšího pivovaru. A aby náš víkend nebyl jen o pivu, pojedeme se podívat i na zdejší tradiční výrobu skla do sklárny v Lindavě. Zde si můžete sami vyfouknout svůj suvenýr, který si z výletu odvezete. Čeká nás zde i stylové občerstvění v místná sklářské krčmě. A popojedeme dál k našemu dnešnímu ubytování, a to ke dřevěnému srubu, který se nachází téměř u hradu Sloup.

 

Pondělí

Kola dnes necháme na chvíli ležet. S našimi zkušenými horolezci si osvojíte základy skalního lezení a slaňování. Ti odvážnější, se pokusí zdolat jeden z vrcholů skalních věží. Po obědě šlápneme ještě do pedálů a vydáme se směr Jánská, kde se rozloučíme...ale věříme, že ne na dlouho!

Služby

V ceně

1x ubytování chata, 1x železniční vagon

2x grilování, 2x vydatná snídaně, vstup do sklárny, prohlídka pivovaru, půjčení horolezeckého vybavení, 4x sud piva 2x10° a 2x 12°, pojištění CK  proti úpadku

 

Není v ceně

Pojištění

Další vstup

Cena

29.04. - 01.05.2017               3590 Kč

06.05. - 08.05.2017               3590 Kč    

webdnes.cz
®2008