en cz de

Příměstské lyžařské kurzy

Příměstské lyžařské kurzy

Výuka lyžování dětí Telnice
Výuka lyžování dětí Telnice

Pojďme spolu dopřát Vašim žákům možnost naučit se a zamilovat si lyžování nebo jízdu na prkně. Díky tomu, že je příměstský lyžařský kurz cenově mnohem dostupnější, než pobytový, umožní výjezd většímu počtu žáků. Kurzy ale nic netratí na atraktivitě, krom výuky lyžování a snowboardingu, můžeme zajistit pro Vaše žáky i bohatý doplňkový program. Oblíbené jsou například podvečerní stezky světel, sáňkování nebo snowrafting.

V týdnu se na Telnici jezdí bez front a děti si tak užijí lyžovačku opravdu na plno a dělají pokroky doslova před očima. A během týdne zvládají i úplní začátečníci sjíždět běžně sjezdovky v Areálu.  

Příměstské lyžařské kurzy v lyžařském středisku Telnice v Krušných horách pořádáme pro Mateřské, základní i střední školy, v dojezdové vzdálenosti od střediska. Hlavně tedy z Ústecka, Teplicka, Děčínska a Litoměřicka.

Příměstský lyžařský kurz - realizace

Při výuce lyžování a vedení kurzu zúročujeme zkušenost více než dvaceti let v oboru. Pečlivě vybíráme své instruktory a lektory, všichni samozřejmě mají platnou licenci instruktorů lyžování a snowboardingu. Díky účasti v lektorském sboru Českého svazu lyžařských škol, využíváme při výuce nejmodernější trendy v lyžování i snowboardingu. Můžeme Vám také nabídnout absolvování licenčního kurzu akreditovaného MŠMT, či prodloužení její platnosti. Pod odkazem níže naleznete bližší informace ke kurzům Instruktor lyžování a instruktor snowboardingu.

Naše služby zahrnují kompletní zajištění příměstského lyžařského kurzu zahrnující dopravu od školy, instruktory, půjčovnu lyžařského i snowboardového vybavení včetně přileb. Dále také oběd, uschování lyžařského vybavení během celého kurzu a samozřejmě i doplňkový program. Organizace kurzu tak nevyžaduje účast více kantorů ze školy, protože jsme schopni kurz obsadit výhradně našimi instruktory, případně spolupracovat s instruktory z Vaší školy.

Kontaktujte nás

V Případě zájmu nás můžte kontaktovat přímo prostřednictvím e mailu info@adventurecompany.cz nebo telefonu +420724212240. Nebo prostřednicstvím formuláře níže. 

 

Pokud chcete více informací o příměstském lyžařském kurzu, klikněte prosím zde:

 

Prosím o více informací k nabídce přímastského kurzu

Kontaktujte nás

telefon: +420 602 665 775

info@adventurecompany.cz

Sídlo firmy

Dlážděná 160

Harrachov 611, 403 01

Adresa lyžařské školy

Harrachov 225, Harrachov

Harrachov lanovka na Rýžovišti

IČ 04437772

 

 FB diskuse

 

 

 

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

webdnes.cz
®2008