en cz de

landkiting kurzy

Landkiting škola

Landkiting můžeme považovat za vstupenku k ostatním Powerkiting disciplínám. Každý začátečník rád stojí na pevné zemi, má klid na ovládání draka. Pokročilému potom postačí kolečka aby se vyřádil jak po zemi, tak ve vzduchu.

 

Je to jednodušší než to vypadá - naučíme Vás to - bezpečně a s radostí. Nabídka kurzů pro začátečníky i pokročilé:

Naše kurzy nabízíme v několika stupních intenzity a časové dotace výuky. Při ½ denním rande s drakem se připravte na lásku na prví pohled a většinou také na celý život! Dále Základní kurz o velikosti skupiny max. 4 osob na jednoho instruktora zaručí dostatečnou intentitu výuky za nízkou cenu, Intenzivní kurzy - jeden instruktor se plně věnuje pouze dvěma žákům, 2 denní kurzy zaručí dostatek času pro dosažení plynulé jízdy a 2 denní VIP kurz (max. 2 svěřenci a 1 instruktor), nabízí maximální péči. V nabídce je též individuální výuka bez omezení.

Vyber ten správný

typ kurzuhodinová dotacepočet procvičujících na jednoho instruktorapočet účastníků na jeden kite kompletminimální počet účastníků

cena/Kč

(rezervace)

½ denní 3 4 4870
1 denní základní74441090
1 denní intenzivní 74241690
2 denní intenzivní14 21690
2 denní VIP152124890
Individual   1-2 13200

Tak jako vše - i landkiting má svá bezpečnostní pravidla i rizika, proto je nejlepší začít se landkitingem na našich kurzech, které Vám zajistí potřebné dovednosti a zkušenosti k provozování tohoto adrenalinového sportu. Po celou dobu kurzu používáte naše vybavení, budete tedy mít k dispozici vždy materiál odpovídající Vašim dovednostem, povětrnostním podmínkám a potřebám výuky. Máte tak mimo jiné šanci vyzkoušet si různé vybavení z test-centra, což Vám usnadní výběr, pokud se rozhodnete pořídit si vlastního draka, nebo třeba mountainboard.

Výuka probíhá podle metodiky IKO - International Kitebording Organization. Tato organizace zastřešuje celosvětově bezpočet kiteboringových a snowkitingových škol, vyvíjí metodiku výuky a podílí se také na vývoji novinek ve vybavení. Od roku 2001 působí ve více než 40ti zemích světa.

Naše spoty

Krušné hory

Nekonečné holé a rovné pláně na hřebenech Krušných hor v okolí Adolfova si už dávno získaly přízeň kiterů. Místní spoty se měří na kilometry.  Díky své nadmořské výšce 800 - 900 metrů nad mořem i dostatek sněhu. Vítr v Krušných horách není potřeba nahánět. Najde si vás sám, fouká téměř nepřetržitě. Spoty mají výbornou dosažitelnost z Prahy, do hodiny jste na místě. Naše celoročně upravovaná kite aréna propojená s lyžařským střediskem Telnice, kde je možné se také vyřádit na mountainboard DH trati (comming soon). Zde se ubytování při kurzu nachází 100 - 200m od spotů v horské chatě nebo hotelu, dle vlastní volby.


Krkonoše

Kurzy probíhají často také v oblasti západních Krkonoš a Jizerských hor. Jedny z nejznámějších spotů se nacházejí ve Vysokém nad Jizerou, nebo v Albrechticích u Frýdlantu. Pro zájemce z oblasti Trutnova a východních Krkonoš je nejlepší oblast Prkenného Dolu. Obě oblasti nabízejí dostatek spotů, proto abychom vždy našli ideální pro dané povětrnostní podmínky.

Kontaktujte nás

telefon: +420 602 665 775

pavel@adventurecompany.cz

Sídlo firmy

Dlážděná 160

Dolní Zálezly, 403 01

 

 FB diskuse

 

 

 

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

webdnes.cz
®2008