en cz de

JUNIOR SKI KLUB - víkendová lyžařská školka

Víkendová lyžařská školka JUNIOR SKI KLUBU umožní Vašim dětem strávit příjemný čas o víkendech na horách a naučit se lyžovat, jezdit na snowboardu či telemarkových lyžích. To vše pod dohledem profesionálních instruktorů, kteří se o ně postarají a zajistí všechny služby.

Vaše ratolesti můžeme vyzvednout u vás doma, nebo můžete přijet s celou rodinou a děti nám svěřit pouze na výuku. V každém případě o ně bude po celý den včetně oběda, který je zahrnutý v ceně, maximálně postaráno. Pro výuku využíváme lyžařská střediska, která splňují přísná kritéria pro bezpečnou výuku dětí a vhodné terény pro všechny úrovně lyžařských dovedností. Bez výjimky ve všech střediscích využíváme jak veřejných sjezdových tratí pro výuku pokročilých lyžařů, tak zázemí soukromých lyžařských školek pro začátečníky.

 

Víkendová lyžařská školka je určena dětem ve věku od 3 do 15 let. Děti jsou rozděleny podle věku do tří skupin - do 6 let, do 10 let a do 15 let. S výukou dětí i dospělých máme zkušenosti již patnáct let. Instruktoři z našeho týmu vlastní osvědčení jak akreditované MŠMT, tak i různých profesionálních lyžařských asociací z ČR i ze zahraničí. Někteří z nás se dokonce účastní mazinárodních akcí, jako jsou světové kongresy a podobně.

 

Při výuce se snažíme o co nejindividuálnější přístup. Děti jsou zařazeny maximálně v osmičlenných skupinách na jednoho instruktora, většinou je však tento počet ještě menší. Naším cílem je, aby instruktor byl s dětmi kamarád a děti si s ním lyžování opravdu užily.  Rozsah výuky je min. 5 hodin, ale samozřejmostí je prodloužení výuky dle potřeby. Při výuce využíváme celou řadu pomůcek tak, aby výuka byla co nejpestřejší a zároveň přinášela očekávaný efekt. Dalším velkým pomocníkem při našich kurzech je  videocoaching - trénování s využitím videozáznamů, kdy děti v průběhu výuky natočíme a pak během pauzy na záběrech ukážeme chyby. Děti výborně reagují na to, když se vidí na záznamu, uvědomí si své nejčastější chyby a dokáží je pak snadněji odstranit. Velmi rychle se proto ve výuce lyžování posouvají kupředu. Během zimy děti stráví spoustu času na horách ve společnosti kamarádů, se kterými  se v lyžařské školce seznámí a vytvoří si bohatý základ lyžařských či snowboardových dovedností a v neposlední řadě pozitivní vztah k horám na celý život. Každé dítě obdrží upomínkové DVD s filmovým záznamem a fotografiemi. Na konci pětidenní série uspořádáme pro děti závody.

Na dětskou ozdravnou rekreaci přispívají podnikové výbory.

lyžařská střediska

ceny

1 den - 4 hodiny výuky:

  • skupina (3-8): 1990Kč
  • privat (max 2 děti): 4600Kč (druhý 1000Kč)

2 dny - 8 hodin výuky:

  • skupina (3-8): 3790Kč
  • privat (max 2 děti): 9000Kč (druhý 2000Kč)

 

Odpočet za vlastní dopravu po domluvě: 100 Kč/jeden den.

 

Cena obsahuje:

Kurzovné - instruktoři s platnou licencí a praxí s výukou v lyžařských školách v ČR a zahraničí, dopravu z Prahy a po trase (D8 Lovosice - Ústí nad Labem), teplé nápoje po celý den, oběd, videorozbor, upomínkové DVD, diplom po absolvování kurzu.

Nutné se individuálně domluvit - info@adventurecompany.cz


Datum nebo termín uveďte do poznámky           REZERVOVAT

 


půjčovna/servis | ceník  | ski-areál | lyžařské zájezdy | dárkový poukaz

Kontaktujte nás

telefon: +420 602 665 775

pavel@adventurecompany.cz

Sídlo firmy

Dlážděná 160

Dolní Zálezly, 403 01

 

 FB diskuse

 

 

 

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

webdnes.cz
®2008